fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правила гри для “червоної” зони карантину

28/ 10/ 2021
  Ще рік тому згадки про можливість майбутнього доступу відвідувачів до сфери торгівлі та розваг, готельного бізнесу, інших сфер послуг за умови вакцинації видавалось нереалістичним, а черговий локдаун невідворотнім. На сьогодні ми бачимо як країни світу поступово запроваджують правила доступу за умови вакцинації чи тестування, даючи можливість з одного боку не зупиняти економіку у піковий період, з іншого – дають певне відчуття нормального життя для населення (як відвідувачів, так і працівників), що дотримується таких умов. Пропонуємо довідку із інформацією, яка буде корисною у підготовці до чергового загострення ситуації із Covid-19, від практик рітейлу, трудового права та захисту даних Arzinger. Переглянути довідку

Ще рік тому згадки про можливість майбутнього доступу відвідувачів до сфери торгівлі та розваг, готельного бізнесу, інших сфер послуг за умови вакцинації видавалось нереалістичним, а черговий локдаун невідворотнім. На сьогодні ми бачимо як країни світу поступово запроваджують правила доступу за умови вакцинації чи тестування, даючи можливість з одного боку не зупиняти економіку у піковий період, з іншого – дають певне відчуття “нормального” життя для населення (як відвідувачів, так і працівників), що дотримується таких умов.

Пропонуємо довідку із інформацією, яка буде корисною у підготовці до чергового загострення ситуації із Covid-19, від практик рітейлу, трудового права та захисту даних Arzinger.

Переглянути довідку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: