fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правовий комітет Асоціації у Харкові із Arzinger : Останні тренди відносин бізнесу з правоохоронними органами…

28/ 07/ 2021
  Відбулось засідання Правового комітету ЕВА Kharkiv: «Останні тренди відносин бізнесу з правоохоронними органами. Як не потрапити під приціл». Адвокати, радники практики кримінального права та захисту бізнесу Arzinger - Задоєнко Олексій та Максименко Олександр розповіли про причини процесуального тиску на підприємства й перелічили слабкі місця і найпоширеніші помилки при веденні діяльності. Було розглянуто основні ризики для бізнесу під час кримінального провадження: обшуки в приміщеннях, допити керівництва та співробітників, накладання арештів на майно або корпоративні права компанії, передача майна в управління АРМА, а також як їх можна мінімізувати на прикладі гучних кейсів. Окрему увагу було приділено методам захисту компаній від тиску правоохоронних органів. Класичними є: подання скарг, клопотань до прокурора, керівника органу досудового розслідування, суду та інші. Проте, як відмітив пан Олексій, останнім часом набувають розповсюдження й нові методи - нетрадиційні і досить креативні: звернення з інформацією до парламентського омбудсмена, Комісії з питань захисту бізнесу при КМУ, Європейської Бізнес Асоціації, ЗМІ, тощо. Завершальною нотою зустрічі стало обговорення реформи правоохоронних органів, а саме розформування податкової міліції, створення нового органу - Бюро економічної безпеки та інше. Як це вплине на суб’єктів господарювання, і чи буде змінено кадровий склад – ці питання стали предметом дискусії. Харківський офіс Асоціації вдячний експертам Arzinger за корисну інформацію і поради щодо захисту бізнесу, а усім присутнім – за активну участь!

Відбулось засідання Правового комітету ЕВА Kharkiv: «Останні тренди відносин бізнесу з правоохоронними органами. Як не потрапити під приціл».

Адвокати, радники практики кримінального права та захисту бізнесу ArzingerЗадоєнко Олексій та Максименко Олександр розповіли про причини процесуального тиску на підприємства й перелічили слабкі місця і найпоширеніші помилки при веденні діяльності.

Було розглянуто основні ризики для бізнесу під час кримінального провадження: обшуки в приміщеннях, допити керівництва та співробітників, накладання арештів на майно або корпоративні права компанії, передача майна в управління АРМА, а також як їх можна мінімізувати на прикладі гучних кейсів.

Окрему увагу було приділено методам захисту компаній від тиску правоохоронних органів. Класичними є: подання скарг, клопотань до прокурора, керівника органу досудового розслідування, суду та інші. Проте, як відмітив пан Олексій, останнім часом набувають розповсюдження й нові методи – нетрадиційні і досить креативні: звернення з інформацією до парламентського омбудсмена, Комісії з питань захисту бізнесу при КМУ, Європейської Бізнес Асоціації, ЗМІ, тощо.

Завершальною нотою зустрічі стало обговорення реформи правоохоронних органів, а саме розформування податкової міліції, створення нового органу – Бюро економічної безпеки та інше. Як це вплине на суб’єктів господарювання, і чи буде змінено кадровий склад – ці питання стали предметом дискусії.

Харківський офіс Асоціації вдячний експертам Arzinger за корисну інформацію і поради щодо захисту бізнесу, а усім присутнім – за активну участь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: