fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правове регулювання тендерних процедур за правилами ЄБРР

10/ 01/ 2022
  Автор: Олексій Грачов, адвокат Dynasty Law & Investment Прозорість публічних закупівель вражає та дивує сучасних правників, а також завдає їм чимало клопоту при оскарженні результатів тендерів. Закупівельне законодавство хоч і прямує до уніфікації, проте невпевнено, перечіпляючись за низку підзаконних нормативно-правових актів. Світлом на цьому шляху є положення Закону України «Про публічні закупівлі» за яким закупівля товарів, робіт і послуг за кошти кредитів, позик, грантів, що надані відповідно до міжнародних договорів України, зокрема, Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) здійснюється згідно з правилами і процедурами, встановленими цією організацією. Та добре там, де нас немає. У кожному запрошенні ЄБРР до участі в тендері зазначено, що контракти за результатами закупівель присуджуються за Правилами та принципами закупівель ЄБРР, які є порівняно невеликими за змістом. Однак особливої уваги потребує оприлюднена Банком тендерна документація, що включає: детальні технічні та фінансові вимоги; усю інформацію за лотами; очікувану вигоду; критерії допустимості до участі в закупівлі та кваліфікаційні вимоги; строки чинності контрактів; вимоги щодо комунікації; та іншу інформацію, що стосується закупівлі. Ігнорування правил ЄБРР та тендерної документації, виробленої на їх основі, неодмінно призведе до втрати переваг у закупівлі. Уникнути цього Вам допоможе команда досвідчених адвокатів Dynasty Law & Investment.

Автор: Олексій Грачов, адвокат Dynasty Law & Investment

Прозорість публічних закупівель вражає та дивує сучасних правників, а також завдає їм чимало клопоту при оскарженні результатів тендерів. Закупівельне законодавство хоч і прямує до уніфікації, проте невпевнено, перечіпляючись за низку підзаконних нормативно-правових актів.

Світлом на цьому шляху є положення Закону України «Про публічні закупівлі» за яким закупівля товарів, робіт і послуг за кошти кредитів, позик, грантів, що надані відповідно до міжнародних договорів України, зокрема, Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) здійснюється згідно з правилами і процедурами, встановленими цією організацією.

Та добре там, де нас немає. У кожному запрошенні ЄБРР до участі в тендері зазначено, що контракти за результатами закупівель присуджуються за Правилами та принципами закупівель ЄБРР, які є порівняно невеликими за змістом. Однак особливої уваги потребує оприлюднена Банком тендерна документація, що включає: детальні технічні та фінансові вимоги; усю інформацію за лотами; очікувану вигоду; критерії допустимості до участі в закупівлі та кваліфікаційні вимоги; строки чинності контрактів; вимоги щодо комунікації; та іншу інформацію, що стосується закупівлі.

Ігнорування правил ЄБРР та тендерної документації, виробленої на їх основі, неодмінно призведе до втрати переваг у закупівлі. Уникнути цього Вам допоможе команда досвідчених адвокатів Dynasty Law & Investment.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: