fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правова безпека бізнесу: базові навички

17/ 06/ 2021
  На цьому тижні стартувала Правнича школа Асоціації в Одесі з ADVISERS Law Company. Дана програма розвитку спрямована на набуття нових правових знань, як юристами, так і менеджерам інших сфер. Структура та зміст курсу насамперед передбачає професійний розвиток,  вміння працювати з ризиками, складними ситуаціями та досягати результатів.    Відкривали захід Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу Асоціації та Наталя Гудкова, Голова Транспортної Робочої групи Асоціації в Одесі, юридичний радник, адвокатка, співзасновниця ADVISERS Law Company.  Так, на першому занятті тренер Олександр Бугела, юрист ADVISERS  Law  Company підготував для учасників 4 блоки на тему захисту життєво важливих інтересів компанії від внутрішніх та зовнішніх загроз. Зокрема, говорили про: мінімальні вимоги законодавства, які слід пам’ятати під час складання, оформлення і зберігання документації підприємства, особливості безпечної роботи в мережі Інтернет, електронні документи та інструменти для перевірки контрагентів та працівників при прийомі на роботу.  У процесі заняття, після кожного теоретичного блоку, на учасників чекали практичні завдання для закріплення результату. Дякуємо тренеру за системну подачу матеріалу, а учасникам за жагу до нових знань! До зустрічі на наступних заняттях курсу!

На цьому тижні стартувала Правнича школа Асоціації в Одесі з ADVISERS Law Company. Дана програма розвитку спрямована на набуття нових правових знань, як юристами, так і менеджерам інших сфер. Структура та зміст курсу насамперед передбачає професійний розвиток,  вміння працювати з ризиками, складними ситуаціями та досягати результатів.   

Відкривали захід Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу Асоціації та Наталя Гудкова, Голова Транспортної Робочої групи Асоціації в Одесі, юридичний радник, адвокатка, співзасновниця ADVISERS Law Company. 

Так, на першому занятті тренер Олександр Бугела, юрист ADVISERS  Law  Company підготував для учасників 4 блоки на тему захисту життєво важливих інтересів компанії від внутрішніх та зовнішніх загроз. Зокрема, говорили про: мінімальні вимоги законодавства, які слід пам’ятати під час складання, оформлення і зберігання документації підприємства, особливості безпечної роботи в мережі Інтернет, електронні документи та інструменти для перевірки контрагентів та працівників при прийомі на роботу. 

У процесі заняття, після кожного теоретичного блоку, на учасників чекали практичні завдання для закріплення результату.

Дякуємо тренеру за системну подачу матеріалу, а учасникам за жагу до нових знань! До зустрічі на наступних заняттях курсу!

Спікери

1 / 2
Олександр Бугела
Юрист ADVISERS Law Company, ведучий семінарів «Договір транспортно-експедиторського обслуговування від А до Я», «Правова безпека бізнесу»
Наталя Гудкова
Юридичний радник, адвокатка, співзасновниця ADVISERS Law Company, Голова Транспортної Робочої групи Асоціації в Одесі   
Олександр Бугела
Наталя Гудкова

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: