fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правнича Школа Асоціації в Одесі (заняття 3)

12/ 09/ 2017
  Договір – основний документ бізнесу. Якби вони були не принципові, їх писали би копірайтери. Однак від цих літер на папері, залежать гроші, і дуже часто – великі гроші. Саме тому, на третьому занятті Правничої Школи Асоціації в Одесі ми дізнавалися про тонкощі договірного права. Спікером виступив Андрій Селютін - керівник Школи, Голова правничого комітету Асоціації в Одесі, партнер та керівник Південноукраїнської філії АО Арцінгер. Учасники обговорили природу, форму, структуру договору, порядок його укладання, а також існуючі законодавчі рамки: що можна і що не можна передбачити в документі. Спікер розповів про засоби забезпечення виконання договору, відповідальність сторін за його порушення. Присутні мали можливість поставити запитання щодо особливостей окремих положень угоди (ціна, порядок розрахунків, форс-мажор) та визначити особливості та відмінності між припиненням, розірванням та відмовою від договору.

hdr

Договір – основний документ бізнесу. Якби вони були не принципові, їх писали би копірайтери. Однак від цих літер на папері, залежать гроші, і дуже часто – великі гроші. Саме тому, на третьому занятті Правничої Школи Асоціації в Одесі ми дізнавалися про тонкощі договірного права. Спікером виступив Андрій Селютін – керівник Школи, Голова правничого комітету Асоціації в Одесі, партнер та керівник Південноукраїнської філії АО Арцінгер.

Учасники обговорили природу, форму, структуру договору, порядок його укладання, а також існуючі законодавчі рамки: що можна і що не можна передбачити в документі. Спікер розповів про засоби забезпечення виконання договору, відповідальність сторін за його порушення. Присутні мали можливість поставити запитання щодо особливостей окремих положень угоди (ціна, порядок розрахунків, форс-мажор) та визначити особливості та відмінності між припиненням, розірванням та відмовою від договору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: