fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правнича школа Асоціації в Одесі (4 заняття)

05/ 10/ 2017
  У діяльності приватних компаній регулярно виникають питання, які можна вдало вирішити за допомогою держави та інших структур. На четвертому занятті Правничої школи Асоціації в Одесі ми говорили про правові тонкощі захисту бізнесу. Спікер Андрій Селютін - керівник Школи, Голова правничого комітету Асоціації в Одесі, партнер та керівник Південноукраїнської філії АО Арцінгер, розповів про способи використання судової системи для вирішення проблем бізнесу відповідно до нещодавно прийнятих змін в процесуальному законодавстві. Пан Селютін зазначив, що виграти справу в суді недостатньо і для відновлення порушених прав та перетворення паперу у гроші потрібно пройти через стадію виконавчого провадження. Учасники дізналися про користь Антимонопольного комітету України, Національної поліції, посольств, консульств та Бізнес-омбудсмена для бізнесу. В ході зустрічі ми обговорили переваги участі у таких об’єднаннях, як ЕВА, бо коли ми єдині, ми непереможні.

У діяльності приватних компаній регулярно виникають питання, які можна вдало вирішити за допомогою держави та інших структур. На четвертому занятті Правничої школи Асоціації в Одесі ми говорили про правові тонкощі захисту бізнесу.

Спікер Андрій Селютін – керівник Школи, Голова правничого комітету Асоціації в Одесі, партнер та керівник Південноукраїнської філії АО Арцінгер, розповів про способи використання судової системи для вирішення проблем бізнесу відповідно до нещодавно прийнятих змін в процесуальному законодавстві. Пан Селютін зазначив, що виграти справу в суді недостатньо і для відновлення порушених прав та перетворення паперу у гроші потрібно пройти через стадію виконавчого провадження. Учасники дізналися про користь Антимонопольного комітету України, Національної поліції, посольств, консульств та Бізнес-омбудсмена для бізнесу. В ході зустрічі ми обговорили переваги участі у таких об’єднаннях, як ЕВА, бо коли ми єдині, ми непереможні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: