fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правнича школа Асоціації в Одесі

25/ 07/ 2017
  В Одесі стартувала Правнича школа, організована Південноукраїнським офісом Асоціації в партнерстві з компанією “Арцінгер”. Учасниками стали співробітники компаній-членів Асоціації, які у своїй роботі стикаються з правовими аспектами ведення бізнесу, але мають неюридичну фахову освіту. В рамках Школи учасники знайомитимуться з ключовими галузями права з акцентом на практичні питання. Темою першого заняття Школи, яке відбулося 25 липня 2017 року, стали нові правові реалії ведення бізнесу в Україні. Спікером виступив Андрій Селютін, керівник Школи, Голова Правничого комітету Асоціації в Одесі, Партнер та керівник Південноукраїнської філії АО “Арцінгер”. Присутні обговорили правові основи і наслідки Революції гідності в комерційному переломленні; основні тенденції правотворчості і правозастосування в сфері регулювання економіки; ключові реформи і їхній вплив на бізнес-середовище: боротьбу з корупцією, електронні сервіси, спрощення і дерегулювання; взаємовідносини влади та бізнесу.

В Одесі стартувала Правнича школа, організована Південноукраїнським офісом Асоціації в партнерстві з компанією “Арцінгер”. Учасниками стали співробітники компаній-членів Асоціації, які у своїй роботі стикаються з правовими аспектами ведення бізнесу, але мають неюридичну фахову освіту. В рамках Школи учасники знайомитимуться з ключовими галузями права з акцентом на практичні питання.

Темою першого заняття Школи, яке відбулося 25 липня 2017 року, стали нові правові реалії ведення бізнесу в Україні. Спікером виступив Андрій Селютін, керівник Школи, Голова Правничого комітету Асоціації в Одесі, Партнер та керівник Південноукраїнської філії АО “Арцінгер”. Присутні обговорили правові основи і наслідки Революції гідності в комерційному переломленні; основні тенденції правотворчості і правозастосування в сфері регулювання економіки; ключові реформи і їхній вплив на бізнес-середовище: боротьбу з корупцією, електронні сервіси, спрощення і дерегулювання; взаємовідносини влади та бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: