fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правнича Школа Асоціації в Одесі

20/ 12/ 2017
  Світ не стоїть на місці, розвиток  торкається кожної сфери життя. І право не є виключенням. Тому на 6 заключному занятті Правничої Школи Асоціації в Одесі ми розглядали тенденції сучасної юридичної сфери та говорили про право майбутнього. Спікер Андрій Селютін розвіював існуючі стереотипи щодо штучного інтелекту та біткоїнів, розповідав про причини існування сплячих норм та можливі варіанти їхнього застосування. Так, за його словами, Конституція України – найбільш сплячий нормативно-правовий акт. Присутні дізналися про ті ключові зміни, на які ми чекаємо у 2018 році – судову реформу, реформу фінансової звітності та корпоративного управління, «стоп маски-шоу!» та багато іншого. Учасники також обговорили ті сфери господарської діяльності, які законом не врегульовані, але можуть стати такими найближчим часом. Гарною частиною заходу стало нагородження учасників Школи сертифікатами EBA та пам’ятними подарунками від АО «АРЦІНГЕР». Партнер заходу

Світ не стоїть на місці, розвиток  торкається кожної сфери життя. І право не є виключенням. Тому на 6 заключному занятті Правничої Школи Асоціації в Одесі ми розглядали тенденції сучасної юридичної сфери та говорили про право майбутнього.

Спікер Андрій Селютін розвіював існуючі стереотипи щодо штучного інтелекту та біткоїнів, розповідав про причини існування сплячих норм та можливі варіанти їхнього застосування. Так, за його словами, Конституція України – найбільш сплячий нормативно-правовий акт. Присутні дізналися про ті ключові зміни, на які ми чекаємо у 2018 році – судову реформу, реформу фінансової звітності та корпоративного управління, «стоп маски-шоу!» та багато іншого. Учасники також обговорили ті сфери господарської діяльності, які законом не врегульовані, але можуть стати такими найближчим часом.

Гарною частиною заходу стало нагородження учасників Школи сертифікатами EBA та пам’ятними подарунками від АО «АРЦІНГЕР».

Партнер заходу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: