fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правління ЕВА обрало нового Президента на 2024-2025 роки

28/ 11/ 2023
  27 листопада відбулось перше засідання оновленого складу Правління Європейської Бізнес Асоціації – керівного органу однієї з найбільших та найвпливовіших бізнес-асоціацій країни. Правління прийняло рішення переобрати Тіберіу Діма, генерального директора BASF в Україні, Президентом Асоціації на наступний дворічний термін.   Нагадаємо, Президент очолює Правління та отримує право представляти Асоціацію, а також приймати важливі управлінські рішення за підтримки колег – 14 генеральних директорів, які утворюють борд Асоціації. Вітаємо Тіберіу з призначенням на цю посаду та сподіваємось, що спільними зусиллями бізнесу, державних органів та міжнародних партнерів ми продовжимо активну роботу над поліпшенням українського бізнес-клімату та протистоянням викликам воєнного часу. Мауро Лонгобардо, СЕО «АрселорМіттал Кривий Ріг», та Олена Волошина, керівниця діяльності IFC в Україні, продовжать свою роботу на посаді Віцепрезидентів Асоціації. Бажаємо сил та наснаги на цих відповідальних посадах!  Окрім виборів Президента, Правління прийняло рішення про вступ до складу Асоціації ще 6 компаній. Отже, станом на сьогодні Асоціація об’єднує 894 компаній, здебільшого представників великого та середнього бізнесу.

27 листопада відбулось перше засідання оновленого складу Правління Європейської Бізнес Асоціації – керівного органу однієї з найбільших та найвпливовіших бізнес-асоціацій країни.

Правління прийняло рішення переобрати Тіберіу Діма, генерального директора BASF в Україні, Президентом Асоціації на наступний дворічний термін.  

Нагадаємо, Президент очолює Правління та отримує право представляти Асоціацію, а також приймати важливі управлінські рішення за підтримки колег – 14 генеральних директорів, які утворюють борд Асоціації. Вітаємо Тіберіу з призначенням на цю посаду та сподіваємось, що спільними зусиллями бізнесу, державних органів та міжнародних партнерів ми продовжимо активну роботу над поліпшенням українського бізнес-клімату та протистоянням викликам воєнного часу.

Мауро Лонгобардо, СЕО «АрселорМіттал Кривий Ріг», та Олена Волошина, керівниця діяльності IFC в Україні, продовжать свою роботу на посаді Віцепрезидентів Асоціації. Бажаємо сил та наснаги на цих відповідальних посадах! 

Окрім виборів Президента, Правління прийняло рішення про вступ до складу Асоціації ще 6 компаній. Отже, станом на сьогодні Асоціація обєднує 894 компаній, здебільшого представників великого та середнього бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: