fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПРАВЕКС БАНК взяв участь у заході «Дні Кар’єри. ECONOMICS: світ можливостей» в КНУ ім. Т. Шевченка

01/ 12/ 2023
  ПРАВЕКС БАНК взяв участь у заході «Дні Кар’єри. ECONOMICS: світ можливостей», організованому Центром карєри та працевлаштування Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Під час заходу студенти і випускники змогли ближче познайомитися з організаціями та здобути перший досвід спілкування з роботодавцями, дізнатися про умови стажування і працевлаштування, подати свої резюме в кадровий резерв компанії, ознайомитись із вимогами роботодавців, взяти участь у тематичних семінарах. Зі свого боку роботодавці отримали змогу поповнити базу кандидатів із числа студентів і випускників, провести презентацію компанії, надати інформацію про можливі стажування та вакансії постійної й тимчасової роботи, показати свої переваги на ринку праці. «Для мене було дуже важливо поспілкуватись із молодими людьми, які готуються стати фахівцями та хочуть будувати кар’єру в Україні. Реалізуючи власну стратегію розвитку, ПРАВЕКС БАНК підтримує талановиту молодь, та вітає можливість бути корисним для суспільства, зокрема, для майбутнього покоління професіоналів. Цей захід став чудовою нагодою поділитися перевагами роботи у ПРАВЕКС БАНК та показати, що банківська сфера може бути цікавою і корисною для особистого розвитку», - розповіла Ганна Жук, начальник відділу корпоративної соціальної відповідальності, управління та навчання персоналу ПРАВЕКС БАНК. Участь у таких заходах для ПРАВЕКС БАНК є не лише можливістю поспілкуватися з майбутніми фахівцями, а також сприяє розбудові взаємовідносин з академічною громадськістю та відчиняє двері до нових можливостей співпраці.  Ми віримо, що інтеграція з університетами сприяє освітньому процесу та формує перспективні партнерства, спрямовані на спільний успіх і сталість розвитку. Такі ініціативи є кроком уперед у підтриманні обміну ідей та будівництві міцних звязків між банком і молодим поколінням.

ПРАВЕКС БАНК взяв участь у заході «Дні Кар’єри. ECONOMICS: світ можливостей», організованому Центром кар’єри та працевлаштування Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Під час заходу студенти і випускники змогли ближче познайомитися з організаціями та здобути перший досвід спілкування з роботодавцями, дізнатися про умови стажування і працевлаштування, подати свої резюме в кадровий резерв компанії, ознайомитись із вимогами роботодавців, взяти участь у тематичних семінарах.

Зі свого боку роботодавці отримали змогу поповнити базу кандидатів із числа студентів і випускників, провести презентацію компанії, надати інформацію про можливі стажування та вакансії постійної й тимчасової роботи, показати свої переваги на ринку праці.

«Для мене було дуже важливо поспілкуватись із молодими людьми, які готуються стати фахівцями та хочуть будувати кар’єру в Україні. Реалізуючи власну стратегію розвитку, ПРАВЕКС БАНК підтримує талановиту молодь, та вітає можливість бути корисним для суспільства, зокрема, для майбутнього покоління професіоналів. Цей захід став чудовою нагодою поділитися перевагами роботи у ПРАВЕКС БАНК та показати, що банківська сфера може бути цікавою і корисною для особистого розвитку», – розповіла Ганна Жук, начальник відділу корпоративної соціальної відповідальності, управління та навчання персоналу ПРАВЕКС БАНК.

Участь у таких заходах для ПРАВЕКС БАНК є не лише можливістю поспілкуватися з майбутніми фахівцями, а також сприяє розбудові взаємовідносин з академічною громадськістю та відчиняє двері до нових можливостей співпраці. 

Ми віримо, що інтеграція з університетами сприяє освітньому процесу та формує перспективні партнерства, спрямовані на спільний успіх і сталість розвитку. Такі ініціативи є кроком уперед у підтриманні обміну ідей та будівництві міцних зв’язків між банком і молодим поколінням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: