fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПРАВЕКС БАНК приєднався до державної програми єВідновлення

05/ 10/ 2023
  ПРАВЕКС БАНК приєднався до єВідновлення — державної програми відновлення житла, пошкодженого через бойові дії. Відкрити віртуальну картку для отримання допомоги можна у додатку PRAVEX ONLINE. Процедура її оформлення займає кілька хвилин, а не клієнти банку зможуть завантажити PRAVEX ONLINE за посиланням https://onelink.to/g7s62w, пройти процедуру ідентифікації онлайн за допомогою Дії та одразу відкрити картку. Кошти з картки можна витрати лише на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми єВідновлення. Перелік цих компаній представлений на сайті єВідновлення https://erecovery.diia.gov.ua/ та поступово наповнюється у кожному регіоні. Витратити кошти в інших торгових точках, знімати гроші з картки чи здійснювати перекази - неможливо. Нагадаємо, кошти надаються, якщо житло: пошкоджене через бойові дії після 24 лютого 2022 року; розміщене на неокупованій території, де не ведуться активні бойові дії; підлягає відновленню; не було відремонтоване самостійно. Як отримати виплату через ПРАВЕКС БАНК: відкрити спеціалізований рахунок єВідновлення через PRAVEX ONLINE; подати заяву на отримання грошової допомоги в межах єВідновлення у застосунку Дія; очікувати спеціальну комісію для оцінки збитків та визначення суми виплати. Звертаємо увагу, що на отримання допомоги можуть претендувати громадяни України, які є власниками або співвласниками пошкодженого житла (за умови згоди інших співвласників). Права власності (всі частки власності) на обєкт нерухомого майна мають бути внесені в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

ПРАВЕКС БАНК приєднався до єВідновлення — державної програми відновлення житла, пошкодженого через бойові дії.

Відкрити віртуальну картку для отримання допомоги можна у додатку PRAVEX ONLINE. Процедура її оформлення займає кілька хвилин, а не клієнти банку зможуть завантажити PRAVEX ONLINE за посиланням https://onelink.to/g7s62w, пройти процедуру ідентифікації онлайн за допомогою Дії та одразу відкрити картку.

Кошти з картки можна витрати лише на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми єВідновлення.

Перелік цих компаній представлений на сайті єВідновлення https://erecovery.diia.gov.ua/ та поступово наповнюється у кожному регіоні. Витратити кошти в інших торгових точках, знімати гроші з картки чи здійснювати перекази – неможливо.

Нагадаємо, кошти надаються, якщо житло:

  • пошкоджене через бойові дії після 24 лютого 2022 року;
  • розміщене на неокупованій території, де не ведуться активні бойові дії;
  • підлягає відновленню;
  • не було відремонтоване самостійно.

Як отримати виплату через ПРАВЕКС БАНК:

  • відкрити спеціалізований рахунок єВідновлення через PRAVEX ONLINE;
  • подати заяву на отримання грошової допомоги в межах єВідновлення у застосунку Дія;
  • очікувати спеціальну комісію для оцінки збитків та визначення суми виплати.

Звертаємо увагу, що на отримання допомоги можуть претендувати громадяни України, які є власниками або співвласниками пошкодженого житла (за умови згоди інших співвласників). Права власності (всі частки власності) на об’єкт нерухомого майна мають бути внесені в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: