fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПРАВЕКС БАНК – переможець рейтингу «Банки року – 2024» у номінації «Валютний банк для населення»

22/ 02/ 2024
  ПРАВЕКС БАНК визнаний переможцем у номінації «Валютний банк для населення» в рейтингу «Банки Року – 2024». Високій оцінці експертів сприяв абсолютний ріст валютних депозитів населення, що свідчить про довіру клієнтів. Церемонія нагородження переможців відбулася в рамках X Legal Banking Forum, організованого «Фінансовим Клубом» спільно з видавництвом «Юридична Практика». «Ми вдячні за цю нагороду, яка є визнанням нашої командної праці та відданості. Для нас це не лише досягнення в банківській сфері, а й можливість спільно будувати майбутнє України. Наша команда завжди працює на максимум, щоб забезпечити клієнтів найкращими фінансовими послугами і підтримати у досягненні їхніх фінансових цілей. Це наш спільний успіх», - поділився Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК. Цього року лідери банківського сектору визначалися в п’яти номінаціях, у кожній з яких були названі переможці в трьох категоріях: державні банки, великі приватні банки (з чистими активами понад 20 млрд грн) і невеликі приватні банки (з активами менш ніж 20 млрд грн). Рейтинг склався за результатами аналізу фінансової звітності банків, що була опублікована Національним банком за 2023 рік. Основними критеріями стали динаміка депозитного та кредитного портфелів як фізичних, так і юридичних осіб.

ПРАВЕКС БАНК визнаний переможцем у номінації «Валютний банк для населення» в рейтингу «Банки Року – 2024». Високій оцінці експертів сприяв абсолютний ріст валютних депозитів населення, що свідчить про довіру клієнтів.

Церемонія нагородження переможців відбулася в рамках X Legal Banking Forum, організованого «Фінансовим Клубом» спільно з видавництвом «Юридична Практика».

«Ми вдячні за цю нагороду, яка є визнанням нашої командної праці та відданості. Для нас це не лише досягнення в банківській сфері, а й можливість спільно будувати майбутнє України. Наша команда завжди працює на максимум, щоб забезпечити клієнтів найкращими фінансовими послугами і підтримати у досягненні їхніх фінансових цілей. Це наш спільний успіх», – поділився Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК.

Цього року лідери банківського сектору визначалися в п’яти номінаціях, у кожній з яких були названі переможці в трьох категоріях: державні банки, великі приватні банки (з чистими активами понад 20 млрд грн) і невеликі приватні банки (з активами менш ніж 20 млрд грн).

Рейтинг склався за результатами аналізу фінансової звітності банків, що була опублікована Національним банком за 2023 рік. Основними критеріями стали динаміка депозитного та кредитного портфелів як фізичних, так і юридичних осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: