fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПРАВЕКС БАНК отримав відзнаку від Глобального Договору ООН в Україні

18/ 10/ 2023
  ПРАВЕКС БАНК серед фіналістів конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку-2023» у категорії «Суспільство». Щорічно Мережа Глобального договору ООН в Україні проводить конкурс, щоб відзначити найкращі практики сталого розвитку від бізнесу та громадського сектору. ПРАВЕКС БАНК отримав відзнаку за соціальний проєкт «День корпоративного донора», який реалізує спільно з Київським міським центром крові. У рамках ініціативи співробітники, клієнти та партнери Банку здають кров, щоб врятувати життя тих, хто потребує нагального переливання крові. «Відзнака від Глобального договору ООН свідчить, що ми на правильному шляху. Це не лише визнання досягнень, але й підтвердження того, що сталий розвиток став частиною нашого життя і культури», — коментує Ганна Нестеренко, виконуюча обов’язки директора департаменту управління персоналом та організаційними змінами ПРАВЕКС БАНК. Конкурс «Партнерство заради сталого розвитку» триває з 2018 року з метою просування Цілей сталого розвитку та сприяння партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством й академічними установами. Нагадаємо, у  травні 2023 року ПРАВЕКС БАНК, що входить до банківської Групи Intesa Sanpaolo, приєднався до Глобального договору ООН. Банк зобов’язався дотримуватися тринадцяти принципів Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.

ПРАВЕКС БАНК серед фіналістів конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку-2023» у категорії «Суспільство». Щорічно Мережа Глобального договору ООН в Україні проводить конкурс, щоб відзначити найкращі практики сталого розвитку від бізнесу та громадського сектору.

ПРАВЕКС БАНК отримав відзнаку за соціальний проєкт «День корпоративного донора», який реалізує спільно з Київським міським центром крові. У рамках ініціативи співробітники, клієнти та партнери Банку здають кров, щоб врятувати життя тих, хто потребує нагального переливання крові.

«Відзнака від Глобального договору ООН свідчить, що ми на правильному шляху. Це не лише визнання досягнень, але й підтвердження того, що сталий розвиток став частиною нашого життя і культури», — коментує Ганна Нестеренко, виконуюча обов’язки директора департаменту управління персоналом та організаційними змінами ПРАВЕКС БАНК.

Конкурс «Партнерство заради сталого розвитку» триває з 2018 року з метою просування Цілей сталого розвитку та сприяння партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством й академічними установами.

Нагадаємо, у  травні 2023 року ПРАВЕКС БАНК, що входить до банківської Групи Intesa Sanpaolo, приєднався до Глобального договору ООН. Банк зобов’язався дотримуватися тринадцяти принципів Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: