fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПРАВЕКС БАНК отримав нагороду на конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2023»

16/ 11/ 2023
  Відбулася головна подія у сфері корпоративних комунікацій — бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Енергія єдності». В рамках заходу було названо переможців конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України 2023». За результатами конкурсу проєкт ПРАВЕКС БАНК «Корпоративне волонтерство» посів друге місце в категорії «Корпоративні проєкти». Зокрема, журі відзначило комплексну реалізацію соціальних проєктів Банку, системний підхід, креативність та професіоналізм. Ця нагорода – визнання роботи всієї команди ПРАВЕКС БАНК, для якої проведення корпоративних проєктів – можливість зміцнити командний дух, сприяти обміну ідеями та створювати інноваційні рішення, які сприяють розвитку бізнесу та покращенню обслуговування клієнтів. Конкурс «Найкраще корпоративне медіа України» вже вісімнадцятий рік поспіль проводить Асоціація корпоративних медіа України. На розгляд членів журі в 17 категоріях конкурсу були представлені майже 60 проєктів від 30 компаній з різних сфер бізнесу. Мета заходу — надихнути учасників на продуктивну роботу, підтримати високі стандарти корпоративних медіа та провести трансформацію особистісного та корпоративного бачення на основі сучасних трендів. До складу членів журі конкурсу входять визнані експерти зі сфери маркетингових комунікацій, видавці, практикуючі PR-спеціалісти.

Відбулася головна подія у сфері корпоративних комунікацій — бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Енергія єдності». В рамках заходу було названо переможців конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України 2023».

За результатами конкурсу проєкт ПРАВЕКС БАНК «Корпоративне волонтерство» посів друге місце в категорії «Корпоративні проєкти». Зокрема, журі відзначило комплексну реалізацію соціальних проєктів Банку, системний підхід, креативність та професіоналізм.

Ця нагорода – визнання роботи всієї команди ПРАВЕКС БАНК, для якої проведення корпоративних проєктів – можливість зміцнити командний дух, сприяти обміну ідеями та створювати інноваційні рішення, які сприяють розвитку бізнесу та покращенню обслуговування клієнтів.

Конкурс «Найкраще корпоративне медіа України» вже вісімнадцятий рік поспіль проводить Асоціація корпоративних медіа України. На розгляд членів журі в 17 категоріях конкурсу були представлені майже 60 проєктів від 30 компаній з різних сфер бізнесу. Мета заходу — надихнути учасників на продуктивну роботу, підтримати високі стандарти корпоративних медіа та провести трансформацію особистісного та корпоративного бачення на основі сучасних трендів.

До складу членів журі конкурсу входять визнані експерти зі сфери маркетингових комунікацій, видавці, практикуючі PR-спеціалісти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: