fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПРАВЕКС БАНК – лідер серед банків з найкращими умовами для обслуговування ІТ: визнання проєкту ТопФінанс-2024

29/ 02/ 2024
  ПРАВЕКС БАНК отримав визнання як один із провідних банків з найкращими умовами для обслуговування ІТ. Церемонія нагородження переможців відбулася в рамках проекту ТопФінанс-2024, ініціаторами якого виступили Delo.ua та журнал «ТОП-100: Рейтинги найкращих». «Ця нагорода підтверджує, що наш Банк іде в ногу з часом, слідкує за останніми тенденціями IT- сфери та пропонує своїм клієнтам розширені можливості та новітні технології. Досягнення ПРАВЕКС БАНК – це результат невтомної роботи команди справжніх професіоналів. Ми пишаємося не лише досягненнями нашого Банку, але й можливістю бути серед тих, хто підтримує економіку України», - поділився Тарас Сутчак, виконуючий обов’язки директора Департаменту підтримки та координації мережі ПРАВЕКС БАНК. У рамках проєкту ТопФінанс-2024 експерти визначили фінансові установи, які здійснили найбільший внесок у стійкість економіки України за 2023 рік. Голосування за кращі фінансові установи проходило у два етапи: голосування аудиторії медіа Delo.ua та анкетування експертного журі. До рейтингу також увійшли страхові компанії, платіжні системи та мікрофінансові організації.

ПРАВЕКС БАНК отримав визнання як один із провідних банків з найкращими умовами для обслуговування ІТ. Церемонія нагородження переможців відбулася в рамках проекту ТопФінанс-2024, ініціаторами якого виступили Delo.ua та журнал «ТОП-100: Рейтинги найкращих».

«Ця нагорода підтверджує, що наш Банк іде в ногу з часом, слідкує за останніми тенденціями IT- сфери та пропонує своїм клієнтам розширені можливості та новітні технології. Досягнення ПРАВЕКС БАНК – це результат невтомної роботи команди справжніх професіоналів. Ми пишаємося не лише досягненнями нашого Банку, але й можливістю бути серед тих, хто підтримує економіку України», – поділився Тарас Сутчак, виконуючий обов’язки директора Департаменту підтримки та координації мережі ПРАВЕКС БАНК.

У рамках проєкту ТопФінанс-2024 експерти визначили фінансові установи, які здійснили найбільший внесок у стійкість економіки України за 2023 рік.

Голосування за кращі фінансові установи проходило у два етапи: голосування аудиторії медіа Delo.ua та анкетування експертного журі.

До рейтингу також увійшли страхові компанії, платіжні системи та мікрофінансові організації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: