fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг» можуть пройти діагностику COVID-19 за рахунок медстрахування

11/ 03/ 2021
  https://youtu.be/J93sVL5Bj7g У 2021 році договір з добровільного медичного страхування між «АрселорМіттал Кривий Ріг» і СК «Країна» в умовах пандемії надає працівникам підприємства нові можливості. Це діагностика коронавірусної інфекції за рахунок медстрахування. За призначенням сімейного лікаря працівники можуть пройти діагностику в разі підозри на захворювання або вже після – за результатами лікування. Також доступна діагностика, якщо був контакт із хворим на коронавірус. Це може бути тестування методом ПЛР, ІФА, компютерна томографія, лабораторні дослідження на COVID-19 (наприклад, аналіз крові). Витрати на діагностику страхова компанія покриває в межах 1000 грн на одну людину (на рік). Щоб скористатися цією можливістю, працівнику необхідно звернутися до лікаря-координатора (890 – з мобільного). Він підбере найбільш оптимальний варіант організації діагностики в одній із клінік Кривого Рогу, з якими співпрацює СК. Довідка У 2021 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» витратить на медстрахування своїх працівників понад 18,3 млн грн. Основні опції медичного страхування – стаціонарна, поліклінічна та швидка допомога, денний стаціонар, обстеження, забезпечення пацієнтів медикаментами та витратними матеріалами для лікування. Джерело: https://ukraine.arcelormittal.com

У 2021 році договір з добровільного медичного страхування між «АрселорМіттал Кривий Ріг» і СК «Країна» в умовах пандемії надає працівникам підприємства нові можливості. Це діагностика коронавірусної інфекції за рахунок медстрахування.

За призначенням сімейного лікаря працівники можуть пройти діагностику в разі підозри на захворювання або вже після – за результатами лікування. Також доступна діагностика, якщо був контакт із хворим на коронавірус. Це може бути тестування методом ПЛР, ІФА, комп’ютерна томографія, лабораторні дослідження на COVID-19 (наприклад, аналіз крові). Витрати на діагностику страхова компанія покриває в межах 1000 грн на одну людину (на рік).

Щоб скористатися цією можливістю, працівнику необхідно звернутися до лікаря-координатора (890 – з мобільного). Він підбере найбільш оптимальний варіант організації діагностики в одній із клінік Кривого Рогу, з якими співпрацює СК.

Довідка

У 2021 році «АрселорМіттал Кривий Ріг» витратить на медстрахування своїх працівників понад 18,3 млн грн. Основні опції медичного страхування – стаціонарна, поліклінічна та швидка допомога, денний стаціонар, обстеження, забезпечення пацієнтів медикаментами та витратними матеріалами для лікування.

Джерело: https://ukraine.arcelormittal.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: