fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

PRANA на бізнес-форумі ЄБРР в Єревані!

27/ 05/ 2024
    З 14 по 16 травня в столиці гостинної Вірменії, м Єреван відбулася 33-тя зустріч та бізнес-форум Європейського банку реконструкції та розвитку. Цьогоріч, подія пройшла під гаслом: «Досягаємо результатів разом»! Професійна команда PRANA взяла активну участь в різноманітних заходах бізнес-форуму. Зокрема, знаковою подією для нашої делегації стала зустріч з першим віце-президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Юргеном Рігтерінком. Під час бізнес-сніданку обговорили з ним можливості розвитку та перспективи українського бізнесу. Щиро вдячні Юргену Рігтерінку за увагу до потреб і проблем нашого бізнесу в умовах війни, продуктивне спілкування та реальні кроки, спрямовані на фінансову та консультаційну допомогу українським компаніям. Крім того, важливим кроком для масштабування і виходу на нові ринки стало підписання угоди про вступ компанії PRANA у програму ЄБРР Blue Ribbon, яка підтримує розвиток компаній у довготермінових цілях та стратегії. Основна мета програми - підтримувати бізнес, що зростає та лідерів ринку, розвиток приватного сектору та сприяння тому, щоб він був більш зелений, цифровий та інклюзивний. Вступ до програми можливий лише за запрошенням та виключно для країн, в яких впроваджуються ініціативи від ЄБРР. Також, пишаємося тим, що під час бізнес-форуму, нашій команді випала нагода взяти участь стратегічній сесії, присвяченій підтримці економіки України під час війни. В рамках заходу зустрілися з Маттео Патроне, віце-президентом, членом виконавчого комітету ЄБРР. Взяли участь в обговоренні кроків, які можуть зробити влада і бізнес  України разом з міжнародними партнерами, зокрема, ЄБРР, щоб забезпечити економічне майбутнє України, незважаючи на війну. Окреслили необхідну мобілізацію фінансування та партнерства у ключових сферах - від енергетичного комплексу до муніципальної інфраструктури. А також, обговорили зміни в політичній сфері для підготовки майбутнього вступу України в ЄС. Щиро дякуємо організаторам та учасникам бізнес-форуму за беззаперечну підтримку українського бізнесу та реальні кроки, спрямовані на підтримку економіки у складний для нас час!
01/

 

З 14 по 16 травня в столиці гостинної Вірменії, м Єреван відбулася 33-тя зустріч та бізнес-форум Європейського банку реконструкції та розвитку. Цьогоріч, подія пройшла під гаслом: «Досягаємо результатів разом»! Професійна команда PRANA взяла активну участь в різноманітних заходах бізнес-форуму.

Зокрема, знаковою подією для нашої делегації стала зустріч з першим віце-президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Юргеном Рігтерінком. Під час бізнес-сніданку обговорили з ним можливості розвитку та перспективи українського бізнесу. Щиро вдячні Юргену Рігтерінку за увагу до потреб і проблем нашого бізнесу в умовах війни, продуктивне спілкування та реальні кроки, спрямовані на фінансову та консультаційну допомогу українським компаніям.

Крім того, важливим кроком для масштабування і виходу на нові ринки стало підписання угоди про вступ компанії PRANA у програму ЄБРР Blue Ribbon, яка підтримує розвиток компаній у довготермінових цілях та стратегії. Основна мета програми – підтримувати бізнес, що зростає та лідерів ринку, розвиток приватного сектору та сприяння тому, щоб він був більш зелений, цифровий та інклюзивний. Вступ до програми можливий лише за запрошенням та виключно для країн, в яких впроваджуються ініціативи від ЄБРР.

Також, пишаємося тим, що під час бізнес-форуму, нашій команді випала нагода взяти участь стратегічній сесії, присвяченій підтримці економіки України під час війни. В рамках заходу зустрілися з Маттео Патроне, віце-президентом, членом виконавчого комітету ЄБРР. Взяли участь в обговоренні кроків, які можуть зробити влада і бізнес  України разом з міжнародними партнерами, зокрема, ЄБРР, щоб забезпечити економічне майбутнє України, незважаючи на війну. Окреслили необхідну мобілізацію фінансування та партнерства у ключових сферах – від енергетичного комплексу до муніципальної інфраструктури. А також, обговорили зміни в політичній сфері для підготовки майбутнього вступу України в ЄС.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам бізнес-форуму за беззаперечну підтримку українського бізнесу та реальні кроки, спрямовані на підтримку економіки у складний для нас час!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: