fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практика міжнародного арбітражу Астерс визнана однією з найкращих у світі за версією GAR 100 2021

26/ 07/ 2021
  Два фахівці Астерс з міжнародного арбітражу відзначаються цим дослідженням 13-ий рік поспіль. Астерс увійшла до переліку найкращих юридичних фірм світу в сфері міжнародного арбітражу відповідно до нещодавно опублікованого рейтингу Global Arbitration Review – The GAR 100 (14th Edition), одного з найбільш авторитетних глобальних незалежних досліджень кращих юридичних фірм, що спеціалізуються на міжнародному арбітражі. GAR 100 рекомендує співкеруючих партнерів Астерс Олексія Дідковського та Сергія Свирибу, співкерівника практики, партнера Маркіяна Ключковського і партнера Ярослава Петрова. Сергій Свириба та Маркіян Ключковський відзначаються цим дослідженням серед провідних у світі спеціалістів з міжнародного арбітражу тринадцятий рік поспіль. Автори цьогорічного дослідження GAR 100 відзначили експертизу Астерс у новітніх сферах арбітражу, зокрема підкреслили унікальний досвід фірми у арбітражі щодо майнінгу криптовалют. Відповідно до зібраних командою аналітиків GAR 100 відгуків клієнтів Астерс є однією з найкращих юридичних фірм для будь-якої роботи в Україні. Маркіян Ключковський чудово виступав на слуханнях, а Олександра Волкова відзначають за ясність, чіткість, увагу до деталей та доступність 24/7, – зазначають клієнти. GAR 100 – це авторитетний міжнародний довідник, який відзначає найкращі юридичні фірми світу, що спеціалізуються у галузі міжнародного арбітражу. Основними критеріями для включення до рейтингу GAR 100 є репутація фірми, важливі проекти та значний досвід роботи. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Два фахівці Астерс з міжнародного арбітражу відзначаються цим дослідженням 13-ий рік поспіль.

Астерс увійшла до переліку найкращих юридичних фірм світу в сфері міжнародного арбітражу відповідно до нещодавно опублікованого рейтингу Global Arbitration Review – The GAR 100 (14th Edition), одного з найбільш авторитетних глобальних незалежних досліджень кращих юридичних фірм, що спеціалізуються на міжнародному арбітражі.

GAR 100 рекомендує співкеруючих партнерів Астерс Олексія Дідковського та Сергія Свирибу, співкерівника практики, партнера Маркіяна Ключковського і партнера Ярослава Петрова. Сергій Свириба та Маркіян Ключковський відзначаються цим дослідженням серед провідних у світі спеціалістів з міжнародного арбітражу тринадцятий рік поспіль.

Автори цьогорічного дослідження GAR 100 відзначили експертизу Астерс у новітніх сферах арбітражу, зокрема підкреслили унікальний досвід фірми у арбітражі щодо майнінгу криптовалют.

Відповідно до зібраних командою аналітиків GAR 100 відгуків клієнтів “Астерс є однією з найкращих юридичних фірм для будь-якої роботи в Україні”. “Маркіян Ключковський чудово виступав на слуханнях, а Олександра Волкова відзначають за “ясність, чіткість, увагу до деталей та доступність 24/7”, – зазначають клієнти.

GAR 100 – це авторитетний міжнародний довідник, який відзначає найкращі юридичні фірми світу, що спеціалізуються у галузі міжнародного арбітражу. Основними критеріями для включення до рейтингу GAR 100 є репутація фірми, важливі проекти та значний досвід роботи.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: