fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практика боргової реструктуризації Arzinger визнана однією з найкращих у світі за версією GRR 100 2021

25/ 11/ 2021
  Arzinger увійшла до цьогорічного рейтингу Global Restructuring Review (GRR) 100, щорічного довідника провідних юридичних фірм світу з питань транскордонної боргової реструктуризації та неплатоспроможності. Це авторитетне дослідження рекомендує Arzinger вже 5-й рік поспіль. GRR 100 формує рейтинг провідних юридичних фірм у всьому світі з питань транскордонної реструктуризації та неплатоспроможності, в якому цього року представлені 152 компанії з 36 юрисдикцій. Список було складено за результатами масштабного дослідження, проведеного редакцією Global Restructuring Review, щодо розміру та клієнтського портфоліо команд з боргової реструктуризації та неплатоспроможності в різних юридичних фірмах, їхніх клієнтів, а також обсягу та рівня складності справ, у яких вони надавали консультації. Визнані дослідженням фірми  отримали високу оцінку за їхню експертизу та підтверджений досвід у транскордонних справах і визнані найкомпетентнішими і найавторитетнішими фірмами, пропонуючи надійну підтримку транснаціональному бізнесу.  Для нас велика честь отримати визнання від такого авторитетного рейтингу, як Global Restructuring Review (GRR) 100, і ми вдячні нашим клієнтам за їхню довіру та співпрацю з нами щодо найскладніших угод на ринку, – прокоментував Олександр Плотніков, партнер, керівник практики банківського та фінансового права та реструктуризації заборгованості Arzinger.

Arzinger увійшла до цьогорічного рейтингу Global Restructuring Review (GRR) 100, щорічного довідника провідних юридичних фірм світу з питань транскордонної боргової реструктуризації та неплатоспроможності. Це авторитетне дослідження рекомендує Arzinger вже 5-й рік поспіль.

GRR 100 формує рейтинг провідних юридичних фірм у всьому світі з питань транскордонної реструктуризації та неплатоспроможності, в якому цього року представлені 152 компанії з 36 юрисдикцій. Список було складено за результатами масштабного дослідження, проведеного редакцією Global Restructuring Review, щодо розміру та клієнтського портфоліо команд з боргової реструктуризації та неплатоспроможності в різних юридичних фірмах, їхніх клієнтів, а також обсягу та рівня складності справ, у яких вони надавали консультації.

Визнані дослідженням фірми  отримали високу оцінку за їхню “експертизу та підтверджений досвід у транскордонних справах” і визнані “найкомпетентнішими і найавторитетнішими фірмами”, пропонуючи “надійну підтримку транснаціональному бізнесу”. 

“Для нас велика честь отримати визнання від такого авторитетного рейтингу, як Global Restructuring Review (GRR) 100, і ми вдячні нашим клієнтам за їхню довіру та співпрацю з нами щодо найскладніших угод на ринку”, – прокоментував Олександр Плотніков, партнер, керівник практики банківського та фінансового права та реструктуризації заборгованості Arzinger.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: