fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практика антимонопольного та конкурентного права Arzinger визнана серед найкращих у світі за версією GCR 100 2022

22/ 12/ 2021
  Авторитетний міжнародний рейтинг The Global Competition Review 100 відзначив Arzinger у найвищій Елітній категорії юридичних фірм в Україні у дослідженні на 2022 рік. Видання зазначає, що Партнери Тімур Бондарєв, Сергій Шкляр та Лана Сінічкіна є співголовами практики антимонопольного та конкурентного права, яка продовжує успішно консультувати великі глобальні та національні компанії щодо повного спектру антимонопольних питань. У рейтингу відзначається велика перемога Arzinger у судовому розгляді щодо оскарження найбільшого в історії країни штрафу за картель у розмірі 240 мільйонів євро, який Антимонопольний комітет України наклав на групу тютюнових компаній. Компанія також успішно представила провідну українську будівельну групу у Верховному Суді, який скасував накладений на компанію штраф за здійснення концентрації без попереднього дозволу, а також консультувала великі глобальні компанії під час розслідувань Антимонопольним комітетом та судового оскарження інших рішень Комітету щодо порушень. Для нас велика честь і радість, що наша команда знову була визнана серед провідних світових практик антимонопольного та конкурентного права. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру, – коментує Тімур Бондарєв, засновник і керуючий партнер Arzinger, співкерівник практики антимонопольного та конкурентного права. GСR 100 – це щорічний комплексний рейтинг найкращих практик антимонопольного та конкурентного права, що надає кількісний та якісний аналіз юридичних фірм та економічних консультантів, які займаються найважливішими проектами з антимонопольного права у всьому світі. * * * Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Компанія має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Авторитетний міжнародний рейтинг The Global Competition Review 100 відзначив Arzinger у найвищій “Елітній” категорії юридичних фірм в Україні у дослідженні на 2022 рік.

Видання зазначає, що ”Партнери Тімур Бондарєв, Сергій Шкляр та Лана Сінічкіна є співголовами практики антимонопольного та конкурентного права, яка продовжує успішно консультувати великі глобальні та національні компанії щодо повного спектру антимонопольних питань”.

У рейтингу відзначається ”велика перемога Arzinger у судовому розгляді щодо оскарження найбільшого в історії країни штрафу за картель у розмірі 240 мільйонів євро, який Антимонопольний комітет України наклав на групу тютюнових компаній”. Компанія також успішно представила провідну українську будівельну групу у Верховному Суді, який скасував накладений на компанію штраф за здійснення концентрації без попереднього дозволу, а також консультувала великі глобальні компанії під час розслідувань Антимонопольним комітетом та судового оскарження інших рішень Комітету щодо порушень.

“Для нас велика честь і радість, що наша команда знову була визнана серед провідних світових практик антимонопольного та конкурентного права. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру, – коментує Тімур Бондарєв, засновник і керуючий партнер Arzinger, співкерівник практики антимонопольного та конкурентного права.

GСR 100 – це щорічний комплексний рейтинг найкращих практик антимонопольного та конкурентного права, що надає кількісний та якісний аналіз юридичних фірм та економічних консультантів, які займаються найважливішими проектами з антимонопольного права у всьому світі.

* * *

Arzinger є провідною незалежною українською юридичною фірмою, що з 2002 року надає високоякісні юридичні послуги міжнародним та вітчизняним компаніям. Компанія має головний офіс в Києві, а також два регіональні офіси в Західній та Південній Україні, що дозволяє надавати якісну юридичну підтримку клієнтам по всій Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: