fbpx

Позиція бізнесу навколо ситуації з НБУ

18/ 12/ 2019
  Бізнес-спільнота, обєднана Європейською Бізнес Асоціацією, Американською торговельною палатою в Україні, Незалежною Асоціацією Банків України та Спілкою Українських Підприємців вкотре занепокоєна ситуацією навколо Національного банку України та його керівництва.  Тиск на представників НБУ є негативним сигналом для іноземних інвесторів та міжнародних компаній, що працюють в Україні, оскільки ставлять під питання безпеку, справедливість та рівність усіх перед законом в Україні. Бізнес-спільнота закликає Президента, як гаранта Конституції, захищати конституційні права громадян та все ж допомогти у врегулюванні цієї ситуації.  Бізнес буде і надалі підтримувати зусилля НБУ в реформуванні фінансового сектору України та уважно стежити за розвитком подій у цій сфері.

Бізнес-спільнота, об’єднана Європейською Бізнес Асоціацією, Американською торговельною палатою в Україні, Незалежною Асоціацією Банків України та Спілкою Українських Підприємців вкотре занепокоєна ситуацією навколо Національного банку України та його керівництва. 

Тиск на представників НБУ є негативним сигналом для іноземних інвесторів та міжнародних компаній, що працюють в Україні, оскільки ставлять під питання безпеку, справедливість та рівність усіх перед законом в Україні.

Бізнес-спільнота закликає Президента, як гаранта Конституції, захищати конституційні права громадян та все ж допомогти у врегулюванні цієї ситуації. 

Бізнес буде і надалі підтримувати зусилля НБУ в реформуванні фінансового сектору України та уважно стежити за розвитком подій у цій сфері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: