fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з заступником Голови НБУ у Харкові

15/ 03/ 2017
  Це довів Дмитро Сологуб, заступник Голови НБУ, в ході зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації. З перших вуст присутні дізналися про поточний стан економіки країни; макропрогнози НБУ;монетарну політику НБУ, в тому числі й політику на валютному ринку. За словами посадовця, цінова динаміка загалом відповідає прогнозам НБУ; виключенням стали ціни на сировинних ринках, які виявилися вищими за очікувані. «У зв’язку з цим ми будемо вимушені переглянути свої прогнозування», - визнав заступник Голови НБУ. Говорячи про монетарну політику, пан Сологуб спрогнозував, що вона повністю залежатиме від макроекономічної та політичної ситуації. «Відтак, основним завданням Центрального банку є створення нормальної макроекономічної погоди та зниження інфляції», - заявив посадовець. Окремий акцент було зроблено на питанні валютної лібералізації, яке є вкрай важливим для інвесторів. Пан Сологуб підтвердив наміри НБУ і в подальшому впроваджувати політику зниження валютних обмежень. Це буде відбуватися поступово, у відповідності до рекомендацій Організації економічного співробітництва і розвитку.

Це довів Дмитро Сологуб, заступник Голови НБУ, в ході зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації.

З перших вуст присутні дізналися про поточний стан економіки країни; макропрогнози НБУ;монетарну політику НБУ, в тому числі й політику на валютному ринку.

За словами посадовця, цінова динаміка загалом відповідає прогнозам НБУ; виключенням стали ціни на сировинних ринках, які виявилися вищими за очікувані. «У зв’язку з цим ми будемо вимушені переглянути свої прогнозування», – визнав заступник Голови НБУ.

Говорячи про монетарну політику, пан Сологуб спрогнозував, що вона повністю залежатиме від макроекономічної та політичної ситуації. «Відтак, основним завданням Центрального банку є створення нормальної макроекономічної погоди та зниження інфляції», – заявив посадовець.

Окремий акцент було зроблено на питанні валютної лібералізації, яке є вкрай важливим для інвесторів. Пан Сологуб підтвердив наміри НБУ і в подальшому впроваджувати політику зниження валютних обмежень. Це буде відбуватися поступово, у відповідності до рекомендацій Організації економічного співробітництва і розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: