fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Посткарантинний запуск Школи вихідного дня від КМДШ

15/ 01/ 2021
  В школу у суботу? Так, це не жарт, а запрошення для учнів КМДШ та інших шкіл віком від 5 до 12 років на цікаві суботні вікенди. Цього разу вони будуть присвячені мандрівкам цікавими країнами світу. Це чудова нагода розширити кругозір вашої дитини. Хочете, щоб і ваша дитина стала частиною пригоди в КМДШ.Weekend? Отримала позитивні емоції, змістовно повела цілий день, а завдяки експериментам та іграм зрозуміла, що наука це не нудно, а спорт - не складно, знайшла однодумців, отримала навички соціалізації та командної роботи? Тоді детальніше знайомтесь з програмою: 30 січня. Вітай Китай. Новорічні пригоди з драконами Вирушаймо туди, де святкування Нового року ще попереду. Пригоди з драконами та усі секрети Великої китайської стіни, небесних ліхтариків та винаходів, які подарував світу Китай. 6 лютого. Японія. Чудеса східного сонця. Подорож до країни сонця що сходить- Японії. Тут котики мають особливий статус та все народну любов. Країною курсують найшвидші поїзди у світі, а рівень грамотності досяг 100%. Столиця Японії по праву іменується найбезпечнішим містом світі, адже тут живуть найчесніші люди. Запрошуємо любителів аніме познайомитись за батьківщиною мультиків на японському вікенді. 13 лютого. Індія. Вибух кольорів та прянощів Мандрівка до Індії. Саме в цій країні заснували перший університет, винайшли шахи. Звідси беруть початок такі розділи математики, як алгебра та тригонометрія. Але наш екскурс для допитливих шукачів пригод не про шкільні предмети. А про феєрверк фарб та ароматів прянощів, про джунглі, слонів, бенгальських тигрів, танці та кіно. 20 лютого. Індонезія та Філіппіни. Азійські країни - острівні перлини. Ця дивовижна Південно-Східна Азія! Чи знали ви, що Індонезія є найбільшою у світі острівною державою, а індонезійці найбільш низькорослою нацією у світі? Тут діють сотні вулканів, ростуть не прохідні тропічні лиси, а в них — виняткове різноманіття флори та фауни. Наприклад, тут живе комодский варан — найбільша ящірка у світі. А що з приводу Філіппін? Якось Магеллан сказав, що якщо рай існує, то він знаходиться тут. Повірте, цей мореплавець бачив багато. Це острівна країна контрастів: найменший у світі вулкан та найбільша у світі перлина, вагою понад 6 кілограмів були знайдені на Філіппінах, а ще тут застукали найбільшого у світі крокодила. Де проходять заняття: У двох школах КМДШ за адресами вул. Голосіївська 13Г та Дніпровська набережна 14Л Вартість (включено триразове харчування): Пробний день - 600 грн. Абонемент на 4 занять - 3900 грн. Доступні подарункові сертифікати.  Подаруйте змістовні суботи та знання про дивовижний світ навколо! Реєстрація: https://bit.ly/2LUHGd7

В школу у суботу? Так, це не жарт, а запрошення для учнів КМДШ та інших шкіл віком від 5 до 12 років на цікаві суботні вікенди. Цього разу вони будуть присвячені мандрівкам цікавими країнами світу. Це чудова нагода розширити кругозір вашої дитини.

Хочете, щоб і ваша дитина стала частиною пригоди в КМДШ.Weekend?

Отримала позитивні емоції, змістовно повела цілий день, а завдяки експериментам та іграм зрозуміла, що наука це не нудно, а спорт – не складно, знайшла однодумців, отримала навички соціалізації та командної роботи?

Тоді детальніше знайомтесь з програмою:

30 січня. Вітай Китай. Новорічні пригоди з драконами

Вирушаймо туди, де святкування Нового року ще попереду. Пригоди з драконами та усі секрети Великої китайської стіни, небесних ліхтариків та винаходів, які подарував світу Китай.

6 лютого. Японія. Чудеса східного сонця.

Подорож до “країни сонця що сходить”- Японії. Тут котики мають особливий статус та все народну любов. Країною курсують найшвидші поїзди у світі, а рівень грамотності досяг 100%. Столиця Японії по праву іменується найбезпечнішим містом світі, адже тут живуть найчесніші люди. Запрошуємо любителів аніме познайомитись за батьківщиною мультиків на японському вікенді.

13 лютого. Індія. Вибух кольорів та прянощів

Мандрівка до Індії. Саме в цій країні заснували перший університет, винайшли шахи. Звідси беруть початок такі розділи математики, як алгебра та тригонометрія. Але наш екскурс для допитливих шукачів пригод не про шкільні предмети. А про феєрверк фарб та ароматів прянощів, про джунглі, слонів, бенгальських тигрів, танці та кіно.

20 лютого. Індонезія та Філіппіни. Азійські країни – острівні перлини.

Ця дивовижна Південно-Східна Азія! Чи знали ви, що Індонезія є найбільшою у світі острівною державою, а індонезійці найбільш низькорослою нацією у світі? Тут діють сотні вулканів, ростуть не прохідні тропічні лиси, а в них — виняткове різноманіття флори та фауни. Наприклад, тут живе комодский варан — найбільша ящірка у світі.

А що з приводу Філіппін? Якось Магеллан сказав, що якщо рай існує, то він знаходиться тут. Повірте, цей мореплавець бачив багато. Це острівна країна контрастів: найменший у світі вулкан та найбільша у світі перлина, вагою понад 6 кілограмів були знайдені на Філіппінах, а ще тут застукали найбільшого у світі крокодила.

Де проходять заняття:

У двох школах КМДШ за адресами вул. Голосіївська 13Г та Дніпровська набережна 14Л

Вартість (включено триразове харчування):

Пробний день – 600 грн.

Абонемент на 4 занять3900 грн.

Доступні подарункові сертифікати. 

Подаруйте змістовні суботи та знання про дивовижний світ навколо!

Реєстрація: https://bit.ly/2LUHGd7

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: