fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Посол Німеччини відвідав криворізьких металургів

04/ 12/ 2023
  Посол Федеративної Республіки Німеччина пан Мартін Єґер відвідав ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Програма візиту включала обговорення з керівництвом заводу поточного стану підприємства та перспектив його розвитку, а також відвідування доменного виробництва. Приймаючи делегацію посольства, Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг», зазначив: «Як найбільший міжнародний інвестор в Україні та найбільше гірничо-металургійне підприємство країни, ми є надійним партнером України і робимо значний внесок в її економіку у воєнний час. У 2024 році ми плануємо збільшити обсяги виробництва та розширити виробничі потужності за рахунок роботи двох доменних печей. Таким чином, завантаження наших виробничих потужностей збільшиться з 30 до 50 відсотків. Наша компанія готова якнайшвидше нарощувати обсяги виробництва та підтримувати Україну в її післявоєнній відбудові. Для цього ми зберегли наш колектив, уникнули скорочень, і все наше виробниче обладнання знаходиться в робочому стані, незважаючи на відключення електроенергії і навіть деякі ракетні обстріли. Ми готуємо гідну зміну старшому поколінню працівників, впроваджуючи різноманітні програми для студентів та молоді. Посол Федеративної Республіки Німеччина пан Мартін Єґер Ми також неухильно йдемо по шляху трансформації у компанію, яка послідовно зменшує свій вплив на навколишнє середовище. Кілька кроків у цьому напрямку вже зроблено, наприклад, закриття застарілих потужностей: коксових батарей №1-2, аглофабрики металургійного виробництва, а також введення в експлуатацію таких сучасних виробничих потужностей, як коксові батареї №5-6», – підсумував пан Лонгобардо. Обговорюючи післявоєнну відбудову України, Його Високоповажність посол Єґер зазначив: «Коли настане час повоєнної відбудови, важливо не повернути об’єкт до довоєнного стану, а вивести його на сучасний рівень. Ми повинні відбудовувати краще. Тим більше, що Україна буде членом Європейського Союзу. Я впевнений, що всього цього можна досягти, і «АрселорМіттал» відіграватиме в цьому процесі важливу і показову роль».

Посол Федеративної Республіки Німеччина пан Мартін Єґер відвідав ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Програма візиту включала обговорення з керівництвом заводу поточного стану підприємства та перспектив його розвитку, а також відвідування доменного виробництва.

Приймаючи делегацію посольства, Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг», зазначив: «Як найбільший міжнародний інвестор в Україні та найбільше гірничо-металургійне підприємство країни, ми є надійним партнером України і робимо значний внесок в її економіку у воєнний час. У 2024 році ми плануємо збільшити обсяги виробництва та розширити виробничі потужності за рахунок роботи двох доменних печей. Таким чином, завантаження наших виробничих потужностей збільшиться з 30 до 50 відсотків.

Наша компанія готова якнайшвидше нарощувати обсяги виробництва та підтримувати Україну в її післявоєнній відбудові. Для цього ми зберегли наш колектив, уникнули скорочень, і все наше виробниче обладнання знаходиться в робочому стані, незважаючи на відключення електроенергії і навіть деякі ракетні обстріли. Ми готуємо гідну зміну старшому поколінню працівників, впроваджуючи різноманітні програми для студентів та молоді.

Посол Федеративної Республіки Німеччина пан Мартін Єґер

Ми також неухильно йдемо по шляху трансформації у компанію, яка послідовно зменшує свій вплив на навколишнє середовище. Кілька кроків у цьому напрямку вже зроблено, наприклад, закриття застарілих потужностей: коксових батарей №1-2, аглофабрики металургійного виробництва, а також введення в експлуатацію таких сучасних виробничих потужностей, як коксові батареї №5-6», – підсумував пан Лонгобардо.

Обговорюючи післявоєнну відбудову України, Його Високоповажність посол Єґер зазначив: «Коли настане час повоєнної відбудови, важливо не повернути об’єкт до довоєнного стану, а вивести його на сучасний рівень. Ми повинні відбудовувати краще. Тим більше, що Україна буде членом Європейського Союзу. Я впевнений, що всього цього можна досягти, і «АрселорМіттал» відіграватиме в цьому процесі важливу і показову роль».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: