fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Послуги з пошуку менеджерів середньої та вищої ланки

27/ 07/ 2020
  Рекрутингова компанія Нью Рекрутинг Груп – це компанія, що спеціалізується на підборі фахівців і менеджерів середньої та вищої ланки. Ми активні й амбіційні, націлені на якісний та максимально швидкий результат. З нашою допомогою Ви зможете поповнити штат Вашої Компанії найкращими, успішними і професійними фахівцями. Консультанти NRG визначать основні джерела інформації, коло потенційних кандидатів і компанії, серед яких буде проводитися пошук. За необхідності «карта пошуку» потрібних фахівців узгоджується і коригується вами. Ми використовуємо: Технологію прямого пошуку (direct search); Executive search; Headhunting; Professional Selection Search; Пошук за власною базою даних; Пошук за рекомендаціями бізнес-співтовариства; Пошук через спеціалізовані виставки; Розміщення оголошень про відкриті вакансії на відповідних ресурсах в Інтернет та ЗМІ. Консультанти NRG проводять пошук та підбір кандидатів відповідно до поставленої мети і вимог вашої Компанії. В процесі пошуку консультанти NRG проводять з кандидатами розгорнуте структуроване інтерв’ю, що ґрунтується на компетенціях, необхідних для фахівців і менеджерів середньої та вищої ланки. В ході інтерв’ю з’ясовують особливості досвіду роботи кандидата, професійні та особистісні якості, мотивацію. Консультант NRG надає резюме кандидата на вакантну посаду в стандарті NRG з коментарем і рекомендаціями на заявленого кандидата з попередніх місць роботи, від безпосередніх керівників, партнерів та колег. Консультант NRG презентує вам резюме відібраних кандидатів, а в разі необхідності ми зможемо надати вам додаткову, важливу для вас інформацію. Консультант NRG організовує інтерв’ю згідно ваших побажань та переваг за часом. За вашим бажанням, здійснюється цільовий пошук, залучаючи фахівців, які цікавлять саме вашу компанію. Консультант NRG забезпечить вам допомогу в переговорах з кандидатом за умовами контракту. З відгуками про нашу співпрацю з провідними компаніями Ви можете ознайомитися на сайті. Скористатися спеціальною пропозицією можна через особистий кабінет ЕВА.

Рекрутингова компанія Нью Рекрутинг Груп – це компанія, що спеціалізується на підборі фахівців і менеджерів середньої та вищої ланки. Ми активні й амбіційні, націлені на якісний та максимально швидкий результат. З нашою допомогою Ви зможете поповнити штат Вашої Компанії найкращими, успішними і професійними фахівцями.

Консультанти NRG визначать основні джерела інформації, коло потенційних кандидатів і компанії, серед яких буде проводитися пошук. За необхідності «карта пошуку» потрібних фахівців узгоджується і коригується вами.

Ми використовуємо:

  • Технологію прямого пошуку (direct search);
  • Executive search;
  • Headhunting;
  • Professional Selection Search;
  • Пошук за власною базою даних;
  • Пошук за рекомендаціями бізнес-співтовариства;
  • Пошук через спеціалізовані виставки;
  • Розміщення оголошень про відкриті вакансії на відповідних ресурсах в Інтернет та ЗМІ.

Консультанти NRG проводять пошук та підбір кандидатів відповідно до поставленої мети і вимог вашої Компанії.

В процесі пошуку консультанти NRG проводять з кандидатами розгорнуте структуроване інтерв’ю, що ґрунтується на компетенціях, необхідних для фахівців і менеджерів середньої та вищої ланки.

В ході інтерв’ю з’ясовують особливості досвіду роботи кандидата, професійні та особистісні якості, мотивацію.

Консультант NRG надає резюме кандидата на вакантну посаду в стандарті NRG з коментарем і рекомендаціями на заявленого кандидата з попередніх місць роботи, від безпосередніх керівників, партнерів та колег.

Консультант NRG презентує вам резюме відібраних кандидатів, а в разі необхідності ми зможемо надати вам додаткову, важливу для вас інформацію.

Консультант NRG організовує інтерв’ю згідно ваших побажань та переваг за часом.

За вашим бажанням, здійснюється цільовий пошук, залучаючи фахівців, які цікавлять саме вашу компанію.

Консультант NRG забезпечить вам допомогу в переговорах з кандидатом за умовами контракту.

З відгуками про нашу співпрацю з провідними компаніями Ви можете ознайомитися на сайті.

Скористатися спеціальною пропозицією можна через особистий кабінет ЕВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: