fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Porsche Finance Group Ukraine передала дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» нові акумуляторні батареї для забезпечення безвідмовної роботи відділень

27/ 08/ 2018
  Наприкінці липня 2018 року Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» отримала від компанії Porsche Finance Group Ukraine нові акумуляторні батареї для дизель-генератора. В першу чергу, генератор забезпечує роботу Українського центру токсикології, інтенсивної та еферентної терапії, де лікуються важкі діти з недостатністю нирок. Їхнє життя залежить від безперебійного енергопостачання. Обладнання також підтримує операційне та реанімаційні відділення лікарні. «ОХМАТДИТ» щорічно приймає 18 тисяч дітей в стаціонарі, виконує 7 тисяч операцій та надає невідкладну допомогу 20 тисячам дітей в травматологічному пункті. Лікарня потребує постійної благодійної підтримки для роботи систем та відділень. Головний лікар Ірина Садов’як висловила подяку Porsche Finance Group Ukraine від імені дітей, батьків та лікарів за допомогу, яку компанія надає важкохворим дітям. «Кожна дитина заслуговує на повноцінне життя і здоров’я, а кожні батьки повинні мати доступ до вчасного та якісного медичного лікування своєї малечі. Ми лиш робимо незначний, але такий потрібний внесок у важливу справу та закликаємо інші організації активно підтримувати соціальні ініціативи», – підкреслює пан Йоахім Арер, директор Porsche Finance Group Ukraine. PFG Ukraine керується принципом соціальної відповідальності бізнесу перед споживачами та суспільством. Тому компанія постійно бере участь у заходах соціального спрямування. До цього Porsche Finance Group Ukraine надавала спонсорську підтримку Товариству Червоного Хреста для здійснення медико-соціальних програм, а також брала участь в екологічному проекті «Порятунок карпатських буйволів». Про Porsche Finance Group Ukraine Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство».  Працює в Україні з 2008 року. PFG Ukraine є власністю австрійського «Порше Банку», який належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). «Порше Холдинг» – найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи. Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche  та MAN як для юридичних, так і для фізичних осіб. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців цих марок автомобілів. За додатковою інформацією звертайтеся до Катерини Ілларіонової: Kateryna.Illarionova@porschefinance.ua, моб. +380 / 67 / 5446937

Наприкінці липня 2018 року Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» отримала від компанії Porsche Finance Group Ukraine нові акумуляторні батареї для дизель-генератора. В першу чергу, генератор забезпечує роботу Українського центру токсикології, інтенсивної та еферентної терапії, де лікуються важкі діти з недостатністю нирок. Їхнє життя залежить від безперебійного енергопостачання. Обладнання також підтримує операційне та реанімаційні відділення лікарні.

«ОХМАТДИТ» щорічно приймає 18 тисяч дітей в стаціонарі, виконує 7 тисяч операцій та надає невідкладну допомогу 20 тисячам дітей в травматологічному пункті. Лікарня потребує постійної благодійної підтримки для роботи систем та відділень.

Головний лікар Ірина Садов’як висловила подяку Porsche Finance Group Ukraine від імені дітей, батьків та лікарів за допомогу, яку компанія надає важкохворим дітям.

«Кожна дитина заслуговує на повноцінне життя і здоров’я, а кожні батьки повинні мати доступ до вчасного та якісного медичного лікування своєї малечі. Ми лиш робимо незначний, але такий потрібний внесок у важливу справу та закликаємо інші організації активно підтримувати соціальні ініціативи», – підкреслює пан Йоахім Арер, директор Porsche Finance Group Ukraine.

PFG Ukraine керується принципом соціальної відповідальності бізнесу перед споживачами та суспільством. Тому компанія постійно бере участь у заходах соціального спрямування. До цього Porsche Finance Group Ukraine надавала спонсорську підтримку Товариству Червоного Хреста для здійснення медико-соціальних програм, а також брала участь в екологічному проекті «Порятунок карпатських буйволів».

Про Porsche Finance Group Ukraine

Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство».  Працює в Україні з 2008 року. PFG Ukraine є власністю австрійського «Порше Банку», який належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). «Порше Холдинг» – найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи.

Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche  та MAN як для юридичних, так і для фізичних осіб. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців цих марок автомобілів.

За додатковою інформацією звертайтеся до Катерини Ілларіонової: Kateryna.Illarionova@porschefinance.ua, моб. +380 / 67 / 5446937

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: