fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Поради українцям за кордоном

18/ 03/ 2022
  У ці складні часи Arzinger прагне підтримувати українців. На прохання компанії, міжнародна юридична мережа Multilaw (учасником якої є і Arzinger) та провідні юридичні фірми в кожній відповідній країні, підготували відповіді на найбільш релевантні питання, з якими стикнуться українські біженці, потрапляючи до тієї чи іншої країни. За посиланням доступні матеріали українською та англійською мовами. Юристи з понад 25 держав підготували перевірену та актуальну інформацію. Переклад та список країн постійно доповнюється. Вдячні колегам із Multilaw та віримо в нашу перемогу! З повагою, команда Arzinger

У ці складні часи Arzinger прагне підтримувати українців. На прохання компанії, міжнародна юридична мережа Multilaw (учасником якої є і Arzinger) та провідні юридичні фірми в кожній відповідній країні, підготували відповіді на найбільш релевантні питання, з якими стикнуться українські біженці, потрапляючи до тієї чи іншої країни.

За посиланням доступні матеріали українською та англійською мовами.

Юристи з понад 25 держав підготували перевірену та актуальну інформацію. Переклад та список країн постійно доповнюється.

Вдячні колегам із Multilaw та віримо в нашу перемогу!

З повагою,
команда Arzinger

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: