fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Понад 300 людей відвідало відкрите тренування Red Bull #ПіднятиПланку на Олімпійському

21/ 06/ 2019
    19 червня у Києві на НСК «Олімпійський» пройшов справжній тренувальний марафон від ЕБШ, Crossfit Banda та BLACKROLL. Понад 300 учасників, та ще багато бажаючих, які цього разу не змогли долучитись через лімітовану кількість реєстрацій, хотіли випробувати себе в цей чудовий літній день! А стадіон Олімпійський відповідно вщент заповнився шанувальниками фітнесу та активного способу життя! Піднімати планку спортивних досягнень цього дня допомагали: Functional Training від ЕБШ. Вогняний тренер, головна натхненниця і засновниця «ЕБШ», амбасадор іменитих спортивних брендів - Юлія Шум, разом з командою тренерів, ламала шаблони уявлень про Functional Training. Crossfit Banda. 10 станцій із завданнями, які задіють усі групи м’язів тіла. Учасники вчилися не лише робити бурпі та веслувати, а й готували тіло до літа, працюючи в командах  Recondition class (відновлювальне тренування) від BLACKROLL. Після двох годин насичених інтенсивних вправ, тренер Олександр Гончаренко допоміг усім учасникам правильно розтягнути м’язи, використовуючи методи МФР та стретчингу. Цього вечора в чаші НСК Олімпійський вирували насправді неймовірні емоції від такого масштабного спільного тренування у колі однодумців. Своїми враженнями діляться учасники тренування Red Bull #ПіднятиПланку: «Сподобалось функціональне тренування, нема часу на передишку, тебе завжди тримають в тонусі. Blackroll.. після таких двох тяжких тренувань цей біль трошки розкатали. Частина Blackroll сподобалась» – Юрій. «Дуже сподобалося, ми готуємося до Be more human, і тренування ЕБШ було дійсно складним. У Crossfit Banda ми до цього були, а ЕБШ ось перший раз, і Юля крута дуже! Хлопці з роликами.. я пробувала до цього рол, це дуже круті вправи, і до тренування і після - дуже корисні, допомагає, розминає фасції і м’язи» - Лєра Заєц. «Божевільний заряд енергії. Займайтеся спортом, всім peace!» - Дмитро. «Круто! Дуже круто, я думала, що я не витримаю. Але ці дві години, що я займалася, було дуже класно! Новим для мене було Animal Flow, я про нього чула, але ніколи не робила, і це було досить цікаво. Це було виснажливо, але досить цікаво» - Марта Дембовська. Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/386162165331424/ Усі Фото: https://bit.ly/2Ksv8rx #піднятипланку
01/

 

19 червня у Києві на НСК «Олімпійський» пройшов справжній тренувальний марафон від ЕБШ, Crossfit Banda та BLACKROLL. Понад 300 учасників, та ще багато бажаючих, які цього разу не змогли долучитись через лімітовану кількість реєстрацій, хотіли випробувати себе в цей чудовий літній день! А стадіон Олімпійський відповідно вщент заповнився шанувальниками фітнесу та активного способу життя!

Піднімати планку спортивних досягнень цього дня допомагали:

Functional Training від ЕБШ. Вогняний тренер, головна натхненниця і засновниця «ЕБШ», амбасадор іменитих спортивних брендів – Юлія Шум, разом з командою тренерів, ламала шаблони уявлень про Functional Training.

Crossfit Banda. 10 станцій із завданнями, які задіють усі групи м’язів тіла. Учасники вчилися не лише робити бурпі та веслувати, а й готували тіло до літа, працюючи в командах 

Recondition class (відновлювальне тренування) від BLACKROLL. Після двох годин насичених інтенсивних вправ, тренер Олександр Гончаренко допоміг усім учасникам правильно розтягнути м’язи, використовуючи методи МФР та стретчингу.

Цього вечора в чаші НСК Олімпійський вирували насправді неймовірні емоції від такого масштабного спільного тренування у колі однодумців. Своїми враженнями діляться учасники тренування Red Bull #ПіднятиПланку:

«Сподобалось функціональне тренування, нема часу на передишку, тебе завжди тримають в тонусі. Blackroll.. після таких двох тяжких тренувань цей біль трошки розкатали. Частина Blackroll сподобалась» – Юрій.

«Дуже сподобалося, ми готуємося до “Be more human”, і тренування ЕБШ було дійсно складним. У Crossfit Banda ми до цього були, а ЕБШ ось перший раз, і Юля крута дуже! Хлопці з роликами.. я пробувала до цього рол, це дуже круті вправи, і до тренування і після – дуже корисні, допомагає, розминає фасції і м’язи» – Лєра Заєц.

«Божевільний заряд енергії. Займайтеся спортом, всім peace!» – Дмитро.

«Круто! Дуже круто, я думала, що я не витримаю. Але ці дві години, що я займалася, було дуже класно! Новим для мене було Animal Flow, я про нього чула, але ніколи не робила, і це було досить цікаво. Це було виснажливо, але досить цікаво» – Марта Дембовська.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/386162165331424/

Усі Фото: https://bit.ly/2Ksv8rx

#піднятипланку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: