fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Польща стає ще ближчою: SkyUp анонсує нові рейси до Лодзі й Катовіце

04/ 02/ 2021
  Дістатися до сусідньої Польщі стає ще простіше. Цієї весни авіакомпанія SkyUp планує розпочати польотну програму за маршрутами Київ — Лодзь — Київ, Львів — Лодзь — Львів та Київ — Катовіце — Київ. Старт польотів до Лодзі з Києва запланований на 29 березня 2021 р. Спочатку рейси виконуватимуться два рази на тиждень: щопонеділка й щоп’ятниці. З 25 квітня літаки відправлятимуться чотири рази на тиждень: щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці й щонеділі. Польоти за маршрутом Львів — Лодзь — Львів стартують 30 квітня 2021 р. і виконуватимуться щопонеділка й щоп’ятниці. Відправитись до Катовіце із Києва можна буде вже з 29 травня 2021 р. Рейси заплановані щовівторка, щочетверга й щосуботи. Квитки вже доступні на офіційному сайті skyup.aero. Лодзь — старовинне польське місто, започатковане ще в 15 сторіччі. Відома своєю історією й динамічним міським життям Лодзь приваблює туристів з усього світу завдяки старовинним пам’яткам, подіям кіноіндустрії, а також музеям, серед яких один із перших музеїв сучасного мистецтва у світі, заснований ще в 1930-х рр. Катовіце — не тільки велике місто на півдні Польщі, яке раніше називали «маленьким Парижем», але й центр тяжіння поціновувачів гірськолижного спорту. Живописні краєвиди, затишні вулички й сучасні урбаністичні проєкти в історичному центрі – все це заслуговує на увагу мандрівників. Крім того, Катовіце має зручне транспортне сполучення з Краковом та іншими містами країни. Відкривати Польщу разом зі SkyUp цікаво, зручно та безпечно. Навіть у разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку.  Нагадаємо, що з 20 січня 2021 року SkyUp збільшив вагу ручної поклажі та оновив правила її перевезення для різних тарифів. Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Дістатися до сусідньої Польщі стає ще простіше. Цієї весни авіакомпанія SkyUp планує розпочати польотну програму за маршрутами Київ — Лодзь — Київ, Львів — Лодзь — Львів та Київ — Катовіце — Київ.

Старт польотів до Лодзі з Києва запланований на 29 березня 2021 р. Спочатку рейси виконуватимуться два рази на тиждень: щопонеділка й щоп’ятниці. З 25 квітня літаки відправлятимуться чотири рази на тиждень: щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці й щонеділі.

Польоти за маршрутом Львів — Лодзь — Львів стартують 30 квітня 2021 р. і виконуватимуться щопонеділка й щоп’ятниці.

Відправитись до Катовіце із Києва можна буде вже з 29 травня 2021 р. Рейси заплановані щовівторка, щочетверга й щосуботи.

Квитки вже доступні на офіційному сайті skyup.aero.

Лодзь — старовинне польське місто, започатковане ще в 15 сторіччі. Відома своєю історією й динамічним міським життям Лодзь приваблює туристів з усього світу завдяки старовинним пам’яткам, подіям кіноіндустрії, а також музеям, серед яких один із перших музеїв сучасного мистецтва у світі, заснований ще в 1930-х рр.

Катовіце — не тільки велике місто на півдні Польщі, яке раніше називали «маленьким Парижем», але й центр тяжіння поціновувачів гірськолижного спорту. Живописні краєвиди, затишні вулички й сучасні урбаністичні проєкти в історичному центрі – все це заслуговує на увагу мандрівників. Крім того, Катовіце має зручне транспортне сполучення з Краковом та іншими містами країни.

Відкривати Польщу разом зі SkyUp цікаво, зручно та безпечно. Навіть у разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку. 

Нагадаємо, що з 20 січня 2021 року SkyUp збільшив вагу ручної поклажі та оновив правила її перевезення для різних тарифів.

Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: