fbpx

Регіональна конференція «Підтримка інвестиційної та експортної діяльності бізнесу»

21/ 06/ 2017

Політика підтримки МСБ та доступ до фінансових ресурсів, сприяння експортній діяльності – ось головні тематичні напрями регіональної конференції «Підтримка інвестиційної та експортної діяльності МСБ (малого та середнього бізнесу)», яка відбулася 21 червня у Дніпрі за підтримки Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації за ініціативи ДІА.

В рамках Конференції були представлені чисельні міжнародні програми, що спрямовані на підтримку МСБ, а також значна увага була присвячена можливостям розвитку експортного потенціалу МСБ, алгоритмам та механізмам виходу на європейський та міжнародний ринки для представників МСБ Дніпропетровщини.

Зокрема, представники Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації презентували програми підтримки малого та мікро бізнесу «Unlimit Ukraine» та «Вихід на ринок ЄС. Можливості для регіонального бізнесу», що сьогодні діють у та активно розвиваються рамках Асоціації.

А своїм практичним досвідом виходу на європейські ринки з учасниками також поділилися компанії Аксор та Сикор, що працюють на території Дніпропетровщини та успішно експортують свою продукцію в країни Євросоюзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: