fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Польфарма Україна: «Олідетрим» зібрав перший мільйон гривень на реанімобілі за два тижні

31/ 08/ 2022
  Мільйон гривень вдалося зібрати бренду вітаміну D3 «Олідетрим» за два тижні проєкту «Підтримуй себе — підтримуй Україну». Мета — 50% з кожної упаковки вітаміну D3 «Олідетрим 2000» направити на закупівлю реанімобілів. Необхідну суму — 3 700 000 грн — планується отримати до кінця вересня. Придбані реанімобілі будуть передані на медичні потреби для шпиталів та лікарень. Реанімобілі є надважливою складовою медичної допомоги. Водночас, за даними Міністерства охорони здоровя, за останні 6 місяців із ладу виведено близько 90 автомобілів екстреної медичної допомоги, а ще 241 втрачено. Нагадаємо, що всеукраїнський проєкт «Підтримуй себе — підтримуй Україну» стартував 15 серпня. Він активно висвітлюється в медіа та профільних ЗМІ й за два тижні вже має чим похвалитися —  1 030 803 грн. Саме така сума сьогодні на онлайн-лічильнику на сайті бренду. Онлайн-лічильник зібраних коштів, щоденно оновлюється, щоб, кожен міг слідкувати, як набирається потрібна сума. Організатори впевнені, що заявлену суму буде зібрано в зазначені терміни, а українці долучаються відразу до двох добрих справ: допомагають придбати необхідні транспортні засоби та турбуються про власне здоровя. Вітамін D — один із найважливіших вітамінів, що суттєво укріплює імунну, нервову та інші системи в організмі людини. Нестача цього вітаміну, який ми зазвичай отримуємо під сонцем та від вживання деяких харчових продуктів, може викликати проблеми зі здоровям. «Олідетрим» здатен довести рівень вітаміну D до норми після двох років пандемії та величезного стресу, викликаного останніми подіями цього року. Попереду осінь, саме час потурбуватись про себе, підтримати власне здоров’я та долучитись до шляхетної справи. Придбайте «Олідетрим 2000» в аптеці та зробить власний внесок в реанімобілі.

Мільйон гривень вдалося зібрати бренду вітаміну D3 «Олідетрим» за два тижні проєкту «Підтримуй себе — підтримуй Україну». Мета — 50% з кожної упаковки вітаміну D3 «Олідетрим 2000» направити на закупівлю реанімобілів. Необхідну суму — 3 700 000 грн — планується отримати до кінця вересня. Придбані реанімобілі будуть передані на медичні потреби для шпиталів та лікарень.

Реанімобілі є надважливою складовою медичної допомоги. Водночас, за даними Міністерства охорони здоров’я, за останні 6 місяців із ладу виведено близько 90 автомобілів екстреної медичної допомоги, а ще 241 втрачено.

Нагадаємо, що всеукраїнський проєкт «Підтримуй себе — підтримуй Україну» стартував 15 серпня. Він активно висвітлюється в медіа та профільних ЗМІ й за два тижні вже має чим похвалитися —  1 030 803 грн. Саме така сума сьогодні на онлайн-лічильнику на сайті бренду.

Онлайн-лічильник зібраних коштів, щоденно оновлюється, щоб, кожен міг слідкувати, як набирається потрібна сума. Організатори впевнені, що заявлену суму буде зібрано в зазначені терміни, а українці долучаються відразу до двох добрих справ: допомагають придбати необхідні транспортні засоби та турбуються про власне здоров’я.

Вітамін D — один із найважливіших вітамінів, що суттєво укріплює імунну, нервову та інші системи в організмі людини. Нестача цього вітаміну, який ми зазвичай отримуємо під сонцем та від вживання деяких харчових продуктів, може викликати проблеми зі здоров’ям. «Олідетрим» здатен довести рівень вітаміну D до норми після двох років пандемії та величезного стресу, викликаного останніми подіями цього року.

Попереду осінь, саме час потурбуватись про себе, підтримати власне здоров’я та долучитись до шляхетної справи. Придбайте «Олідетрим 2000» в аптеці та зробить власний внесок в реанімобілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: