fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Польфарма оголосила про дострокове завершення всеукраїнської ініціативи «Підтримай себе — підтримай Україну», зібравши на реанімобілі на тиждень раніше

27/ 09/ 2022
  Достроково завершено всеукраїнський проєкт «Підтримай себе — підтримай Україну» зі збору коштів на реанімобілі, які будуть відправлені в лікарні та шпиталі Миколаївської області. Бренд вітаміну D3 на тиждень раніше запланованого зібрав 3 700 000 грн на закупівлю реанімобілів, перераховуючи 50% від кожної реалізованої упаковки «Олідетрим 2000». «Для територій, де нині склалася складна гуманітарна ситуація, важливо, аби медики могли безпечно та в якомога стислі терміни евакуйовувати людей, забезпечити їх необхідною першою допомогою й доправити до лікувальних установ», — зазначають в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Нагадаємо, що згідно з умовами проєкту, 50% від продажів кожної упаковки вітаміну D3 «Олідетрим 2000» були спрямовані на закупівлю реанімобілів. Нині реанімобілі проходять технічний огляд і найближчим часом будуть доправлені в Україну. Медичний транспорт має сучасне обладнання: дефібрилятори, апарати штучної вентиляції легень, монітори пацієнта тощо, що дає змогу проводити невідкладні заходи дорогою до медзакладу. Організатори вдячні всім за довіру та активне залучення до ініціативи «Підтримай себе — підтримай Україну», бо кожна покупка вітаміну D3 з аптек у період з 15 серпня по вересень допомогла швидко зібрати заплановану суму. Разом стаємо міцнішими, завдяки допомозі один одному, вірі в перемогу та підтримці близьких.

Достроково завершено всеукраїнський проєкт «Підтримай себе — підтримай Україну» зі збору коштів на реанімобілі, які будуть відправлені в лікарні та шпиталі Миколаївської області. Бренд вітаміну D3 на тиждень раніше запланованого зібрав 3 700 000 грн на закупівлю реанімобілів, перераховуючи 50% від кожної реалізованої упаковки «Олідетрим 2000».

«Для територій, де нині склалася складна гуманітарна ситуація, важливо, аби медики могли безпечно та в якомога стислі терміни евакуйовувати людей, забезпечити їх необхідною першою допомогою й доправити до лікувальних установ», — зазначають в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Нагадаємо, що згідно з умовами проєкту, 50% від продажів кожної упаковки вітаміну D3 «Олідетрим 2000» були спрямовані на закупівлю реанімобілів.

Нині реанімобілі проходять технічний огляд і найближчим часом будуть доправлені в Україну. Медичний транспорт має сучасне обладнання: дефібрилятори, апарати штучної вентиляції легень, монітори пацієнта тощо, що дає змогу проводити невідкладні заходи дорогою до медзакладу.

Організатори вдячні всім за довіру та активне залучення до ініціативи «Підтримай себе — підтримай Україну», бо кожна покупка вітаміну D3 з аптек у період з 15 серпня по вересень допомогла швидко зібрати заплановану суму. Разом стаємо міцнішими, завдяки допомозі один одному, вірі в перемогу та підтримці близьких.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: