fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Подвійне попадання: МІМ у шотлістах світового конкурсу AMBA & BGA Excellence Awards

08/ 11/ 2021
  Бізнес-школа МІМ потрапила відразу у два шотлісти щорічного конкурсу «AMBA & BGA Excellence Awards» і тим самим стала єдиним представником від України у нинішньому фінальному переліку номінантів. Спільний проєкт МІМ з видавництвом BookChef потрапив до номінації «Best Business School Partnership 2022 in association with Wharton Research Data Services (WRDS)», де визначають організації, що застосовують інновативні підходи до стратегічного співробітництва. Продуктом співпраці МІМ і BookChef, яка триває з 2017 року, стала низка нон-фікшн видань – перекладів бестселерів за версією New York Times, Financial Times та інших авторитетних рейтингів, які визначають кращі бізнес-видання у світі. Завдяки цій співпраці український читач отримує доступ до провідних зразків сучасної світової бізнес-літератури. Викладачі, випускники та залучені експерти МІМ формують перелік рекомендацій для видавництва, на які книги найперше варто звернути увагу і перекласти їх українською, а також пишуть рекомендації до них. А от допомога у побудові бізнес-освіти у Таджикистані опинилась в переліку «BGA Business School Impact Award» - номінації, яка була розроблена як платформа, яка дає можливість бізнес-школам, акредитованим у BGA, продемонструвати свій вплив як на середовище слухачів та випускників, так і на ширші спільноти, у яких ті працюють. Фактично, завдяки співпраці з МІМ, передачі досвіду, знань та консультаціям українських фахівців, у Таджикистані відкривається два навчальні центри – один з консультаційним ухилом, інший – націлений на бізнес-освіту. Підбиття підсумків і визначення переможців«AMBA & BGA Excellence Awards» заплановане на 21 січня 2022 року у форматі гала-вечері, яка відбуватиметься в Лондоні з трансляцією онлайн.

Бізнес-школа МІМ потрапила відразу у два шотлісти щорічного конкурсу «AMBA & BGA Excellence Awards» і тим самим стала єдиним представником від України у нинішньому фінальному переліку номінантів.

Спільний проєкт МІМ з видавництвом BookChef потрапив до номінації «Best Business School Partnership 2022 in association with Wharton Research Data Services (WRDS)», де визначають організації, що застосовують інновативні підходи до стратегічного співробітництва. Продуктом співпраці МІМ і BookChef, яка триває з 2017 року, стала низка нон-фікшн видань – перекладів бестселерів за версією New York Times, Financial Times та інших авторитетних рейтингів, які визначають кращі бізнес-видання у світі. Завдяки цій співпраці український читач отримує доступ до провідних зразків сучасної світової бізнес-літератури. Викладачі, випускники та залучені експерти МІМ формують перелік рекомендацій для видавництва, на які книги найперше варто звернути увагу і перекласти їх українською, а також пишуть рекомендації до них.

А от допомога у побудові бізнес-освіти у Таджикистані опинилась в переліку «BGA Business School Impact Award» – номінації, яка була розроблена як платформа, яка дає можливість бізнес-школам, акредитованим у BGA, продемонструвати свій вплив як на середовище слухачів та випускників, так і на ширші спільноти, у яких ті працюють. Фактично, завдяки співпраці з МІМ, передачі досвіду, знань та консультаціям українських фахівців, у Таджикистані відкривається два навчальні центри – один з консультаційним ухилом, інший – націлений на бізнес-освіту.

Підбиття підсумків і визначення переможців«AMBA & BGA Excellence Awards» заплановане на 21 січня 2022 року у форматі гала-вечері, яка відбуватиметься в Лондоні з трансляцією онлайн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: