fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Подвійна перемога Dentons в Україні – Юридична фірма року в сфері енергетики та Юридична фірма року в сфері комплаенс від престижної «Юридичної премії року» видавництва «Юридична Практика»

25/ 05/ 2018
  Міжнародна юридична фірма Dentons була визнана Найкращою юридичною фірмою року в Україні в сфері енергетики та Найкращою юридичною фірмою року в Україні в сфері комплаенс під час дванадцятої щорічної «Юридичної премії року». Урочиста церемонія нагородження, яку вважають українським «юридичним Оскаром», відбулася в Києві 26 травня, 2018. Ініціатором та організатором заходу дванадцятий рік поспіль виступає «Юридична практика» –  одне з найбільш авторитетних видань, що спеціалізується на огляді ринку юридичних послуг України. Крім того, МЮФ Dentons стала фіналістом у номінаціях: юридична фірма року в сферах M&A, банківське та фінансове право, трудове право, нерухомість, медицина та фармацевтика та найкраща іноземна юридична фірма року. Додатково, юристи МЮФ Dentons отримали індивідуальні номінації, зокрема: Найкращий керуючий партнер року – Олег Батюк, Найкращий юрист в сфері боргової реструктуризації – Наталія Селякова, Найкращий юрист в сфері корпоративного права та M&A – Адам Мицик; та Найкращий юрист в сфері банківського та фінансового права – Наталія Селякова. Заснована в 2006 році, «Юридична премія року» відзначає найкращі юридичні фірми та найкращих юристів України з точки зору якості юридичних послуг, визначних транзакцій чи спорів, великих фінансових операцій, елітних українських та іноземних клієнтів, успіхів та досягнень керівництва, а також pro bono діяльності. “Ми дуже пишаємося отриманим визнанням від української юридичної спільноти. Ці нагороди відображають наші знакові проекти в енергетичному секторі, включаючи наш нещодавній супровід проекту щодо будівництва та фінансування найбільшої сонячної станції в Україні компанії DTEK Renewables B.V., та надання регулярних комплексних консультацій в сфері комплаенс провідним міжнародним та українським компаніям. Я хочу подякувати кожному нашому юристу за старанну, важку працю та їхню відданість. Ці премії надихають нас на ще більші звершення та зусилля надавати юридичні консультації на найвищому рівні, і надалі сприяти втіленню принципів верховенства права України», - прокоментував Олег Батюк, керуючий партнер Dentons в Україні.

Міжнародна юридична фірма Dentons була визнана “Найкращою юридичною фірмою року в Україні в сфері енергетики” та “Найкращою юридичною фірмою року в Україні в сфері комплаенс” під час дванадцятої щорічної «Юридичної премії року». Урочиста церемонія нагородження, яку вважають українським «юридичним Оскаром», відбулася в Києві 26 травня, 2018. Ініціатором та організатором заходу дванадцятий рік поспіль виступає «Юридична практика» –  одне з найбільш авторитетних видань, що спеціалізується на огляді ринку юридичних послуг України.

Крім того, МЮФ Dentons стала фіналістом у номінаціях: юридична фірма року в сферах M&A, банківське та фінансове право, трудове право, нерухомість, медицина та фармацевтика та найкраща іноземна юридична фірма року. Додатково, юристи МЮФ Dentons отримали індивідуальні номінації, зокрема: Найкращий керуючий партнер року – Олег Батюк, Найкращий юрист в сфері боргової реструктуризації – Наталія Селякова, Найкращий юрист в сфері корпоративного права та M&A – Адам Мицик; та Найкращий юрист в сфері банківського та фінансового права – Наталія Селякова.

Заснована в 2006 році, «Юридична премія року» відзначає найкращі юридичні фірми та найкращих юристів України з точки зору якості юридичних послуг, визначних транзакцій чи спорів, великих фінансових операцій, елітних українських та іноземних клієнтів, успіхів та досягнень керівництва, а також pro bono діяльності.

“Ми дуже пишаємося отриманим визнанням від української юридичної спільноти. Ці нагороди відображають наші знакові проекти в енергетичному секторі, включаючи наш нещодавній супровід проекту щодо будівництва та фінансування найбільшої сонячної станції в Україні компанії DTEK Renewables B.V., та надання регулярних комплексних консультацій в сфері комплаенс провідним міжнародним та українським компаніям. Я хочу подякувати кожному нашому юристу за старанну, важку працю та їхню відданість. Ці премії надихають нас на ще більші звершення та зусилля надавати юридичні консультації на найвищому рівні, і надалі сприяти втіленню принципів верховенства права України», – прокоментував Олег Батюк, керуючий партнер Dentons в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: