fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Подієвий маркетинг як інструмент для розвитку сучасного бізнесу

25/ 11/ 2021
  Для розвитку сучасного бізнесу компанії залучають безліч інструментів для просування своїх товарів та послуг. Комунікативні технології дозволяють використовувати широкий набір інструментів для формування необхідного іміджу компанії і його зміцнення. Подієвий маркетинг - один з таких інструментів, направлений на організацію спеціальних заходів для просування бізнесу за допомогою подій: презентацій, конференцій, семінарів, внутрішньо-корпоративних заходів та ін. Event-маркетинг – це перспективна і потужна зброя просування цінностей бренду компанії та зміцнення її іміджу. Це комплекс маркетингових заходів, спрямований на просування товарів або послуг через створення спеціальних подій, які налагоджують емоційний звязок між брендом, імеджем компанії та споживачем. Також дозволяє своєчасно приділяти увагу клієнтам, які знаходяться на стадії прийняття рішень. По суті він є своєрідним поєднанням ATL, BTL і PR. Подієвий маркетинг є ефективним не тільки для того, щоб нагадати про себе, але і для виведення нового товару або пропозиції на ринок. Професійно підготовлена та добре промотована подія сама по собі стає брендом, ії можна ефективно використовувати при побудові подальшої стратегії компанії, формуванні іміджевої політики. Такий захід має тривалий ефект, оскільки починається задовго до події в анонсах, афішах, прес-конференціях і продовжується в наступних повідомленнях у ЗМІ. Висока креативність і гнучкість, закладені в подієвому маркетингу, дозволяють вибудовувати оригінальні програми для компаній різних сфер діяльності і з різними фінансовими можливостями. Івент-індустрія – досить масштабний сегмент ринку в усьому світі. В Україні цей бізнес досить молодий, але перспективний, активний розвиток галузі почався з 2010 року, компанії все більше почали звертатись до послуг івент-агентств. З’явилася велика кількість креативних та рекламних агенцій, майданчиків для проведення заходів, компаній та івент-сервісів, які обслуговують події: технічні підрядники, кейтерингові компанії,  декоратори та інші.   В Україні кількість мультифункціональних  локацій, які можуть прийняти різні за форматом та кількістю заходи, не велика. Однією з найбільших локацій є Pochayna Event Hall. Це сучасний технічно оснащений простір для заходів будь-якої складності з можливістю зонування та трансформування під кожний захід. Локація забезпечує повний організаційний цикл від професійного технічного супроводу (звукове, світлове обладнання, проєкційна система) до послуг власного кейтерингу. Проводячи події в Pochayna Event Hall, компанії зміцнюють свій бізнес через ефективний подієвий маркетинг та розвиваться за рахунок корпоративного навчання та якісного тімбілдінгу. Професійна команда Pochayna Event Hall знаходить сучасні та ефективні рішення, щоб кожен захід був яскравим, продуктивним і комерційно успішним. Скористайтесь спеціальною пропозицією від Pochayna Event Hall для членів ЕВА у персональному кабінеті на сайті  

Для розвитку сучасного бізнесу компанії залучають безліч інструментів для просування своїх товарів та послуг. Комунікативні технології дозволяють використовувати широкий набір інструментів для формування необхідного іміджу компанії і його зміцнення. Подієвий маркетинг – один з таких інструментів, направлений на організацію спеціальних заходів для просування бізнесу за допомогою подій: презентацій, конференцій, семінарів, внутрішньо-корпоративних заходів та ін.

Event-маркетинг – це перспективна і потужна зброя просування цінностей бренду компанії та зміцнення її іміджу. Це комплекс маркетингових заходів, спрямований на просування товарів або послуг через створення спеціальних подій, які налагоджують емоційний зв’язок між брендом, імеджем компанії та споживачем. Також дозволяє своєчасно приділяти увагу клієнтам, які знаходяться на стадії прийняття рішень. По суті він є своєрідним поєднанням ATL, BTL і PR. Подієвий маркетинг є ефективним не тільки для того, щоб нагадати про себе, але і для виведення нового товару або пропозиції на ринок.

Професійно підготовлена та добре промотована подія сама по собі стає брендом, ії можна ефективно використовувати при побудові подальшої стратегії компанії, формуванні іміджевої політики. Такий захід має тривалий ефект, оскільки починається задовго до події в анонсах, афішах, прес-конференціях і продовжується в наступних повідомленнях у ЗМІ. Висока креативність і гнучкість, закладені в подієвому маркетингу, дозволяють вибудовувати оригінальні програми для компаній різних сфер діяльності і з різними фінансовими можливостями.

Івент-індустрія – досить масштабний сегмент ринку в усьому світі. В Україні цей бізнес досить молодий, але перспективний, активний розвиток галузі почався з 2010 року, компанії все більше почали звертатись до послуг івент-агентств. З’явилася велика кількість креативних та рекламних агенцій, майданчиків для проведення заходів, компаній та івент-сервісів, які обслуговують події: технічні підрядники, кейтерингові компанії,  декоратори та інші.  

В Україні кількість мультифункціональних  локацій, які можуть прийняти різні за форматом та кількістю заходи, не велика. Однією з найбільших локацій є Pochayna Event Hall. Це сучасний технічно оснащений простір для заходів будь-якої складності з можливістю зонування та трансформування під кожний захід. Локація забезпечує повний організаційний цикл від професійного технічного супроводу (звукове, світлове обладнання, проєкційна система) до послуг власного кейтерингу.

Проводячи події в Pochayna Event Hall, компанії зміцнюють свій бізнес через ефективний подієвий маркетинг та розвиваться за рахунок корпоративного навчання та якісного тімбілдінгу. Професійна команда Pochayna Event Hall знаходить сучасні та ефективні рішення, щоб кожен захід був яскравим, продуктивним і комерційно успішним.

Скористайтесь спеціальною пропозицією від Pochayna Event Hall для членів ЕВА у персональному кабінеті на сайті

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: