fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Подбаємо про планету разом: Watsons розмістив артінсталяцію в центрі столиці

13/ 01/ 2022
    Міжнародний бренд магазинів товарів для краси та здоров’я встановив артоб’єкт на Різдвяній ярмарці біля ТРЦ «Gulliver». Цим самим закликав українців до збереження навколишнього середовища та свідомого використяння пластикоих упакувань. 20 грудня 2021 року за адресою Спортивна площа 1А з’явилась велика 3D модель планети Земля з яскравою підсвіткою і, що найголовніше, пластиковими упакуваннями всередені конструкції. Інсталяція було розроблена брендом Watsons з цілью нагадати українцям про небезпечний рівень відходів, які ті залишають кожен день. А конкретно мова йшла про тари з косметичних та побутових засобів, які можна сдати на переробку или використовувати повторно. Цікаво, що весь пластик, який знаходиться всередені планети зібрали працівники головного офісу Watsons, адже згідно з філософіею бренду, кожен Head Office в світи має максимально скоротити токсичні відходи та піклуватися про довкілля. Про Watsons  Watsons Україна - входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 400 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.   Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоровя, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі - товари власних торгових марок Watsons «Шукай у W», допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.  Контактна особа: Ілюхіна Марина  Mail: ilyuhina.m@watsons.ua
01/

 

Міжнародний бренд магазинів товарів для краси та здоров’я встановив артоб’єкт на Різдвяній ярмарці біля ТРЦ «Gulliver». Цим самим закликав українців до збереження навколишнього середовища та свідомого використяння пластикоих упакувань.

20 грудня 2021 року за адресою Спортивна площа 1А з’явилась велика 3D модель планети Земля з яскравою підсвіткою і, що найголовніше, пластиковими упакуваннями всередені конструкції. Інсталяція було розроблена брендом Watsons з цілью нагадати українцям про небезпечний рівень відходів, які ті залишають кожен день. А конкретно мова йшла про тари з косметичних та побутових засобів, які можна сдати на переробку или використовувати повторно.

Цікаво, що весь пластик, який знаходиться всередені планети зібрали працівники головного офісу Watsons, адже згідно з філософіею бренду, кожен Head Office в світи має максимально скоротити токсичні відходи та піклуватися про довкілля.

Про Watsons 

Watsons Україна – входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 400 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.  

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons «Шукай у W», допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день. 

Контактна особа: Ілюхіна Марина 

Mail: ilyuhina.m@watsons.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: