fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податковий інтенсив: Результати звітної кампанії з ТЦУ – 2022. Готуємось до кампанії 2023 року

05/ 12/ 2023
  Минулого тижня відбувся спільний захід Фінансово-податкового комітету Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації, експертів компанії AC Crowe Ukraine, ДПС України, в рамках якого бізнес-спільнота отримала роз’яснення щодо актуальних питань звітної компанії з трансфертного ціноутворення за 2022 рік та основних аспектів подання документації за 2023 рік. Так, глобальна документація вперше запитується ДПС за фінансовий рік, який закінчується в 2021 році. Запит направляється не раніше 12 і не пізніше 36 місяців після закінчення звітного періоду. У рамках дискусії директор Департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України Катерина Риженкова ознайомила учасників з результатами звітної кампанії з ТЦУ за 2022 рік, а також зосередила увагу на порядку подання Звіту в розрізі країн міжнародної групи компаній за 2022 рік материнськими компаніями-резидентами України. Леонід Карпов, голова Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro, партнер AC Crowe Ukraine, разом з Катериною Руссу, менеджеркою департаменту ТЦУ AC Crowe Ukraine, детально розкрили теми щодо: Сировинних товарів. Переуступки прав вимог та переведення боргу. Конструктивних дивідендів. Майстер файлу та CbCR. Потрапляння до міжнародної групи компаній. Цікавих міжнародних кейсів з ТЦУ. Ми щиро вдячні всім спікерам та сподіваємося на продовження відкритого діалогу контролюючих органів з бізнесом задля висвітлення актуальних запитів.

Минулого тижня відбувся спільний захід Фінансово-податкового комітету Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації, експертів компанії AC Crowe Ukraine, ДПС України, в рамках якого бізнес-спільнота отримала роз’яснення щодо актуальних питань звітної компанії з трансфертного ціноутворення за 2022 рік та основних аспектів подання документації за 2023 рік.

Так, глобальна документація вперше запитується ДПС за фінансовий рік, який закінчується в 2021 році. Запит направляється не раніше 12 і не пізніше 36 місяців після закінчення звітного періоду.

У рамках дискусії директор Департаменту трансфертного ціноутворення ДПС України Катерина Риженкова ознайомила учасників з результатами звітної кампанії з ТЦУ за 2022 рік, а також зосередила увагу на порядку подання Звіту в розрізі країн міжнародної групи компаній за 2022 рік материнськими компаніями-резидентами України.

Леонід Карпов, голова Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro, партнер AC Crowe Ukraine, разом з Катериною Руссу, менеджеркою департаменту ТЦУ AC Crowe Ukraine, детально розкрили теми щодо:

  • Сировинних товарів.
  • Переуступки прав вимог та переведення боргу.
  • Конструктивних дивідендів.
  • Майстер файлу та CbCR.
  • Потрапляння до міжнародної групи компаній.
  • Цікавих міжнародних кейсів з ТЦУ.

Ми щиро вдячні всім спікерам та сподіваємося на продовження відкритого діалогу контролюючих органів з бізнесом задля висвітлення актуальних запитів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: