fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

14/ 08/ 2020
    Серпневе засідання Податково-фінансового комітету ЕВА Харків було захоплюючим, адже спікерами виступили Віта Форсюк- заступник керівника секретаріату Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ, і Віталій Смердов - партнер, керівник податкової практики Crowe Mikhailenko. Учасники зустрічі з перших вуст почули про найсвіжіші правки до Податкового кодексу України (Закон №786), мали можливість плідно обговорити майбутнє КІК, більше дізнатися про податкову амністію, прояснити для себе дію ліквідаційної норми, обговорити інші правки і законодавчі ініціативи. Після набуття чинності Закону №786 у разі ліквідації іноземної компанії до 31.12.2021 року фізична особа звільняється від обкладення ПДФО отриманої ліквідаційної маси. Причому, рішення про таку ліквідацію може бути прийнято як до, так і після 30.06.2020 р., а  ліквідаційна маса може бути отримана і в 2020 році. Друга частина засідання була присвячена обговоренню такої злободенної проблеми як привласнення податковою службою статусу ризиковості та блокування податкових накладних, зловживань із боку ДПС і боротьба з ними. Віталій Смердов поділився досвідом вибудовування лінії захисту в таких випадках. Учасники активно ставили питання і висували пропозиції. Дякуємо спікерам за актуальну інформацію!
01/

 

Серпневе засідання Податково-фінансового комітету ЕВА Харків було захоплюючим, адже спікерами виступили Віта Форсюк– заступник керівника секретаріату Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ, і Віталій Смердов – партнер, керівник податкової практики Crowe Mikhailenko. Учасники зустрічі з перших вуст почули про найсвіжіші правки до Податкового кодексу України (Закон №786), мали можливість плідно обговорити майбутнє КІК, більше дізнатися про податкову амністію, прояснити для себе дію ліквідаційної норми, обговорити інші правки і законодавчі ініціативи.

Після набуття чинності Закону №786 у разі ліквідації іноземної компанії до 31.12.2021 року фізична особа звільняється від обкладення ПДФО отриманої ліквідаційної маси. Причому, рішення про таку ліквідацію може бути прийнято як до, так і після 30.06.2020 р., а  ліквідаційна маса може бути отримана і в 2020 році.

Друга частина засідання була присвячена обговоренню такої злободенної проблеми як привласнення податковою службою статусу ризиковості та блокування податкових накладних, зловживань із боку ДПС і боротьба з ними. Віталій Смердов поділився досвідом вибудовування лінії захисту в таких випадках. Учасники активно ставили питання і висували пропозиції.

Дякуємо спікерам за актуальну інформацію!

Спікери

1 / 2
Віта Форсюк
Заступник керівника секретаріату Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Віта Форсюк
Віталій Смердов

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: