fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

10/ 07/ 2020
    10 липня 2020р. відбулося чергове засідання Податково-фінансового комітету EBA Kharkiv. Разом із спікерами Crowe LF Ukraine Дмитром Михайленком, Віталієм Смердовим, Євгеном Смичком та Конюль Гасановою учасники плідно обговорили положення Закону №466-IX та найближчі зміни до нього, актуальну судову і роз’яснювальну практику стосовно ПДВ, податку на репатріацію, форвардних контрактів та ін. Також розглянули особливості регулювання ринку віртуальних активів в Україні і проаналізували положення Законопроекту №3637 «Про віртуальні валюти». Розібрали українську судову практику, яка стосується криптовалюти. Під завершення зустрічі представники бізнесу висловили свої пропозиції й побажання щодо покращення умов для ведення економічної діяльності. Серед пропозицій - розглянути можливість зниження cтавки податку на землю для тих секторів бізнесу, які потерпають від карантинних обмежень. Дякуємо спікерам за актуальну інформацію!

 

10 липня 2020р. відбулося чергове засідання Податково-фінансового комітету EBA Kharkiv.

Разом із спікерами Crowe LF Ukraine Дмитром Михайленком, Віталієм Смердовим, Євгеном Смичком та Конюль Гасановою учасники плідно обговорили положення Закону №466-IX та найближчі зміни до нього, актуальну судову і роз’яснювальну практику стосовно ПДВ, податку на репатріацію, форвардних контрактів та ін.

Також розглянули особливості регулювання ринку віртуальних активів в Україні і проаналізували положення Законопроекту №3637 «Про віртуальні валюти». Розібрали українську судову практику, яка стосується криптовалюти.

Під завершення зустрічі представники бізнесу висловили свої пропозиції й побажання щодо покращення умов для ведення економічної діяльності. Серед пропозицій – розглянути можливість зниження cтавки податку на землю для тих секторів бізнесу, які потерпають від карантинних обмежень.

Дякуємо спікерам за актуальну інформацію!

Спікери

1 / 3
Дмитро Михайленко
Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Євген Смичок
Керівник Науково-консультаційної ради при ДФС в Харківській області, доцент кафедри фінансового права Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого
Дмитро Михайленко
Віталій Смердов
Євген Смичок

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: