fbpx

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

12/ 06/ 2020
  На засіданні Податково-фінансового комітету 12 червня 2020 р. представники EBA Kharkiv обговорили останні зміни податкового законодавства. Дмитро Михайленко, керуючий партнер Crowe LF Ukraine, голова Комітету, та Віталій Смердов, партнер Crowe LF Ukraine, директор Палати податкових консультантів, доповіли про прийняті поправки до Закону № 1210: податок на прибуток (підвищення порогу для застосування податкових різниць до 40 млн, збільшення податкового навантаження під час продажів на користь «низькоподаткових» нерезидентів, збільшення вартісного порогу для основних фондів, застосування пришвидшеної амортизації для IV, V групи основних фондів, перенос податкових збитків під час реорганізації тощо); Контрольовані Іноземні Компанії (оподаткування, звітність, ліквідація); єдиний податок (збільшення вартісного критерію - 5 млн грн для II групи та 7 млн грн для III групи); ПДВ (зменшення штрафів та ретроактивність податкових накладних); правила податкових перевірок (збільщення терміну індивідуальної податкової консультації, зміни у графіках планових перевірок лише двічі на рік, повернення акту про неможливість перевірки тощо). Також розглянули кейси податкових спорів та практики зміни податкового резидентства. Очікуємо можливі зміни щодо КІК, правил тонкої капіталізації, ділової мети та конструктивних дивідендів. Дякуємо спікерам за актуальну інформацію! 

На засіданні Податково-фінансового комітету 12 червня 2020 р. представники EBA Kharkiv обговорили останні зміни податкового законодавства. Дмитро Михайленко, керуючий партнер Crowe LF Ukraine, голова Комітету, та Віталій Смердов, партнер Crowe LF Ukraine, директор Палати податкових консультантів, доповіли про прийняті поправки до Закону № 1210:

  • податок на прибуток (підвищення порогу для застосування податкових різниць до 40 млн, збільшення податкового навантаження під час продажів на користь «низькоподаткових» нерезидентів, збільшення вартісного порогу для основних фондів, застосування пришвидшеної амортизації для IV, V групи основних фондів, перенос податкових збитків під час реорганізації тощо);
  • Контрольовані Іноземні Компанії (оподаткування, звітність, ліквідація);
  • єдиний податок (збільшення вартісного критерію – 5 млн грн для II групи та 7 млн грн для III групи);
  • ПДВ (зменшення штрафів та ретроактивність податкових накладних);
  • правила податкових перевірок (збільщення терміну індивідуальної податкової консультації, зміни у графіках планових перевірок лише двічі на рік, повернення акту про неможливість перевірки тощо).

Також розглянули кейси податкових спорів та практики зміни податкового резидентства. Очікуємо можливі зміни щодо КІК, правил тонкої капіталізації, ділової мети та конструктивних дивідендів.

Дякуємо спікерам за актуальну інформацію! 

Спікери

1 / 2
Дмитро Михайленко
Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Дмитро Михайленко
Віталій Смердов

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: