fbpx

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

17/ 03/ 2020
  Під час вебінару обговорили нові закони, спрямовані на зниження негативних податкових наслідків у звязку з епідемією коронавірусу, зокрема, перенесення перевірок, термінів подачі декларацій і сплати деяких податків тощо.  Дмитро Михайленко поділився новинами підписання законопроекту 1210 – все ще чекаємо, можливе перенесення термінів набуття чинності окремих статей (зокрема, КІК).  Разом із Віталієм Смердовим розглянули останню практику Верховного суду в податкових суперечках: наслідки незаконних перевірок навіть у разі допуску перевіряючих, тести ділової та основної мети в судовій практиці, блокування податкових накладних та ін.   Дякуємо спікерам за актуальну інформацію! 

Під час вебінару обговорили нові закони, спрямовані на зниження негативних податкових наслідків у зв’язку з епідемією коронавірусу, зокрема, перенесення перевірок, термінів подачі декларацій і сплати деяких податків тощо. 

Дмитро Михайленко поділився новинами підписання законопроекту 1210 – все ще чекаємо, можливе перенесення термінів набуття чинності окремих статей (зокрема, КІК). 

Разом із Віталієм Смердовим розглянули останню практику Верховного суду в податкових суперечках: наслідки незаконних перевірок навіть у разі допуску перевіряючих, тести ділової та основної мети в судовій практиці, блокування податкових накладних та ін.  

Дякуємо спікерам за актуальну інформацію! 

Спікери

1 / 2
Дмитро Михайленко
Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Дмитро Михайленко
Віталій Смердов

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: