fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

28/ 01/ 2022
  На порядку денному зустрічі з фахівцями Crowe Mikhailenko Віталієм Смердовим та Дмитром Михайленком говорили про : Ключові податкові зміни з 2022р. – питання перехідного податкового кредиту (новій 365-денний строк щодо старих податкових накладних), нові правила відображення від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих звітніх років в законі №5600 тощо. Нові узагальнюючі податкові консультації. Проаналізували ділову мету в різноманітних операціях з нерезидентами, розібрали приклади. З 2023р. потрібно подавати звіт про КІК, проте повідомляти про КІК необхідно вже з 2022р. протягом 60 днів з моменту вчинення правочину щодо зміни володіння акціями / майновими правами щодо КІК. Розглянули типові ситуації та правові наслідки неповідомлення. Практика податкових перевірок у грудні 2021р. - січні 2022р.: зокрема, операції щодо ліквідації основних засобів, допуску на перевірки, підтвердження витрат за рекламними операціями, податку на репатріацію, щодо довідок нерезидентів, МСФЗ 16 та інше. Актуальна судова практика: виплата дивідендів на Кіпр за пільговою ставкою – проблемні питання; дефекти довідки нерезидента тощо. Щиро вдячні нашим спікерам – досвідченим  фахівцям Crowe Mikhailenko!   Партнер                                                              Партнер локації                                        

На порядку денному зустрічі з фахівцями Crowe Mikhailenko Віталієм Смердовим та Дмитром Михайленком говорили про :

  1. Ключові податкові зміни з 2022р. – питання перехідного податкового кредиту (новій 365-денний строк щодо старих податкових накладних), нові правила відображення від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих звітніх років в законі №5600 тощо.
  2. Нові узагальнюючі податкові консультації. Проаналізували ділову мету в різноманітних операціях з нерезидентами, розібрали приклади.
  3. З 2023р. потрібно подавати звіт про КІК, проте повідомляти про КІК необхідно вже з 2022р. протягом 60 днів з моменту вчинення правочину щодо зміни володіння акціями / майновими правами щодо КІК. Розглянули типові ситуації та правові наслідки неповідомлення.
  4. Практика податкових перевірок у грудні 2021р. – січні 2022р.: зокрема, операції щодо ліквідації основних засобів, допуску на перевірки, підтвердження витрат за рекламними операціями, податку на репатріацію, щодо довідок нерезидентів, МСФЗ 16 та інше.
  5. Актуальна судова практика: виплата дивідендів на Кіпр за пільговою ставкою – проблемні питання; дефекти довідки нерезидента тощо.

Щиро вдячні нашим спікерам – досвідченим  фахівцям Crowe Mikhailenko!

 

Партнер                                                              Партнер локації

                                       

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: