fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

03/ 12/ 2021
  На засіданні комітету «яблуку ніде було впасти». Такий ажіотаж викликало прийняття Закону №5600 та участь у зустрічі Віти Форсюк, заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.   Пані Форсюк детально зупинялася на змінах у Податковому законодавстві, бо деякі положення Закону вже можуть вступити в силу з 1 січня 2022р. Акцентували увагу, зокрема, на таких питаннях: відсутність обмежень щодо декларування бюджетного відшкодування; строки відображення податкового кредиту за зареєстрованими податковими накладними обмежили 365 днями;  пільгу з ПДВ щодо постачання житла не скасували;  обмеження на врахування податкових збитків буде введено з періодів 2022 року у розмірі 50% від розміру збитків. Але важливо, що суму збитків, яку не буде враховано, буде перенесено на наступні періоди до повного погашення. Окрім норм Закону 5600 обговорили й порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб - підприємців, у тому числі платників єдиного податку. Спікери представили форму ведення обліку товарних запасів, застерегли щодо сплати штрафів за його відсутність та розповіли про особливості ведення первинних документів.   Також на засіданні підіймались питання податкової амністії, фінансового моніторингу та особливостей непрямих методів оподаткування.   Щиро дякуємо Віті Форсюк, Віталію Смердову та Дмитру Михайленку за найактуальніші новини податкового законодавства!                Партнер                                                              Партнер локації                                        
На засіданні комітету «яблуку ніде було впасти». Такий ажіотаж викликало прийняття Закону №5600 та участь у зустрічі Віти Форсюк, заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.
 
Пані Форсюк детально зупинялася на змінах у Податковому законодавстві, бо деякі положення Закону вже можуть вступити в силу з 1 січня 2022р. Акцентували увагу, зокрема, на таких питаннях:
  • відсутність обмежень щодо декларування бюджетного відшкодування;
  • строки відображення податкового кредиту за зареєстрованими податковими накладними обмежили 365 днями;
  •  пільгу з ПДВ щодо постачання житла не скасували;
  •  обмеження на врахування податкових збитків буде введено з періодів 2022 року у розмірі 50% від розміру збитків. Але важливо, що суму збитків, яку не буде враховано, буде перенесено на наступні періоди до повного погашення.
Окрім норм Закону 5600 обговорили й порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку. Спікери представили форму ведення обліку товарних запасів, застерегли щодо сплати штрафів за його відсутність та розповіли про особливості ведення первинних документів.
 
Також на засіданні підіймались питання податкової амністії, фінансового моніторингу та особливостей непрямих методів оподаткування.
 
Щиро дякуємо Віті Форсюк, Віталію Смердову та Дмитру Михайленку за найактуальніші новини податкового законодавства! 
 

            Партнер                                                              Партнер локації

                                       

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: