fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

22/ 10/ 2021
  На порядку денному зустрічі з фахівцями Crowe Mikhailenko Віталієм Смердовим, Дмитром Михайленком та Конюль Гасановою було розглянуто наступну інформацію: Індустріальні парки – поправки в закон вже прийняті та підписані Президентом України. Податкове та митне стимулювання - у процесі розробки. Поправки в законопроєкт стосовно режиму ДіяСіті. Узгоджено податковий блок у фінальній редакції за підсумками засідання Комітету ВР: ПнВК - 9%, ПДФО - 5% щодо всіх спеціалістів ДіяСіті (не тільки програмістів), тощо. Президент ветував Закон Про віртуальні активи та запропонував Верховній Раді внести до Закону зміни щодо регулятора відповідного ринку. Мінфін має намір розпочати автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки у 2023р. Україна планує здійснити перший обмін вже у вересні 2023р. за звітний 2022р. Новини міжнародного податкового законодавства: посилення валютного регулювання в Білорусії; Нідерланди денонсували угоду з Російською Федерацією – податкові зміни; Конвенція з ОАЕ: збільшення ставок оподаткування роялті та процентів. Проаналізували Директиву DAC 6 щодо розкриття інформації про транскордонні операції, які відповідають певним критеріям. Нові обовязкові реквізити товарно-транспортної накладної (ТТН) в умовах відсутності нової форми. З 1 жовтня 2021р. вантажовідправник буде зобов’язаний вказувати транспортний засіб та його параметри. Оновлення Методичних рекомендацій щодо проведення податкових перевірок, зокрема, внесено уточнення щодо так званих процедур перед-акту (робочі зустрічі) та доперевірки за наслідками заперечень. Експерти поділилися останньою судовою та розяснювальною практикою, надали коментарі з реальних кейсів. Щиро вдячні нашим спікерам – досвідченим  фахівцям Crowe Mikhailenko! Партнер локації  

На порядку денному зустрічі з фахівцями Crowe Mikhailenko Віталієм Смердовим, Дмитром Михайленком та Конюль Гасановою було розглянуто наступну інформацію:

  1. Індустріальні парки – поправки в закон вже прийняті та підписані Президентом України. Податкове та митне стимулювання – у процесі розробки.
  2. Поправки в законопроєкт стосовно режиму ДіяСіті. Узгоджено податковий блок у фінальній редакції за підсумками засідання Комітету ВР: ПнВК – 9%, ПДФО – 5% щодо всіх спеціалістів ДіяСіті (не тільки програмістів), тощо.
  3. Президент ветував Закон “Про віртуальні активи” та запропонував Верховній Раді внести до Закону зміни щодо регулятора відповідного ринку.
  4. Мінфін має намір розпочати автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки у 2023р. Україна планує здійснити перший обмін вже у вересні 2023р. за звітний 2022р.
  5. Новини міжнародного податкового законодавства: посилення валютного регулювання в Білорусії; Нідерланди денонсували угоду з Російською Федерацією – податкові зміни; Конвенція з ОАЕ: збільшення ставок оподаткування роялті та процентів. Проаналізували Директиву DAC 6 щодо розкриття інформації про транскордонні операції, які відповідають певним критеріям.
  6. Нові обов’язкові реквізити товарно-транспортної накладної (ТТН) в умовах відсутності нової форми. З 1 жовтня 2021р. вантажовідправник буде зобов’язаний вказувати транспортний засіб та його параметри.
  7. Оновлення Методичних рекомендацій щодо проведення податкових перевірок, зокрема, внесено уточнення щодо так званих процедур перед-акту (робочі зустрічі) та доперевірки за наслідками заперечень.

Експерти поділилися останньою судовою та роз’яснювальною практикою, надали коментарі з реальних кейсів.

Щиро вдячні нашим спікерам – досвідченим  фахівцям Crowe Mikhailenko!

Партнер локації

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: