fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

18/ 06/ 2021
  На порядку денному зустрічі: Мінфін вимагає розкривати структуру власності юридичних осіб - затверджена форма і порядок. «Податок на Google» прийнятий - розглянули текст закону, а також те, яким чином він вплине на поставку/придбання електронних послуг в Україні. Зокрема, були висвітлені практичні проблеми, пов’язані з реалізацією норм закону (місце постачання, визначення категорії послуг та пільг тощо). Фіскальний законопроєкт №5600 від 02.06.2021р. від Кабміну зареєстрований в ВР України - в Комітеті ВР почалося обговорення. Розібрали фіскальні поправки до ПКУ щодо списання податкових збитків та скасування пільги з ПДВ з першого постачання житла тощо. Запити податкової служби - поділилися практикою відповідей за 2020-2021рр. (зміст запитів, ризики, як відповідати і коли можна не відповідати). Зокрема, були розглянуті запити з дисконтування, нарахування та обліку резервів, виплат на нерезидентів, інше. Проаналізували новий порядок застосування штрафів за порушення валютного законодавства. Готується черговий перегляд ставок ПДВ за операціями з сільгосппродукцією. Віталій Смердов та Дмитро Михайленко поділилися актуальною розяснювальною і судовою практикою за травень 2021р. А саме - рішення Верховного Суду щодо передачі на Високу Палату справи про скасування податкового кредиту та податкових витрат у зв’язку із тим, що директора контрагента було притягнуто до кримінальної відповідальності за ст. 205 ККУ (фіктивне підприємництво). Ми щиро дякуємо спікерам за апдейт з питань оподаткування, а компанії Telesens IT – за теплий прийом! Партнер локації

На порядку денному зустрічі:

  1. Мінфін вимагає розкривати структуру власності юридичних осіб – затверджена форма і порядок.
  2. «Податок на Google» прийнятий – розглянули текст закону, а також те, яким чином він вплине на поставку/придбання електронних послуг в Україні. Зокрема, були висвітлені практичні проблеми, пов’язані з реалізацією норм закону (місце постачання, визначення категорії послуг та пільг тощо).
  3. Фіскальний законопроєкт №5600 від 02.06.2021р. від Кабміну зареєстрований в ВР України – в Комітеті ВР почалося обговорення. Розібрали фіскальні поправки до ПКУ щодо списання податкових збитків та скасування пільги з ПДВ з першого постачання житла тощо.
  4. Запити податкової служби – поділилися практикою відповідей за 2020-2021рр. (зміст запитів, ризики, як відповідати і коли можна не відповідати). Зокрема, були розглянуті запити з дисконтування, нарахування та обліку резервів, виплат на нерезидентів, інше.
  5. Проаналізували новий порядок застосування штрафів за порушення валютного законодавства.
  6. Готується черговий перегляд ставок ПДВ за операціями з сільгосппродукцією.
  7. Віталій Смердов та Дмитро Михайленко поділилися актуальною роз’яснювальною і судовою практикою за травень 2021р. А саме – рішення Верховного Суду щодо передачі на Високу Палату справи про скасування податкового кредиту та податкових витрат у зв’язку із тим, що директора контрагента було притягнуто до кримінальної відповідальності за ст. 205 ККУ (фіктивне підприємництво).

Ми щиро дякуємо спікерам за апдейт з питань оподаткування, а компанії Telesens IT – за теплий прийом!

Партнер локації

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: