fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

23/ 04/ 2021
  На онлайн-зустрічі Податково-фінансового комітету EBA Kharkiv з провідними фахівцями компанії Crowe Mikhailenko Віталієм Смердовим, Головою комітету, та Дмитром Михайленком було обговорено процес реформ податкового законодавства, останні поправки до законопроєкту Дія Сіті, актуальну судову практику з вирішення податкових спорів, тощо. У квітні 2021 року було опубліковано податковий звіт ОЕСР для Міністерств фінансів і Центробанків G20. Пан Дмитро розповів на чому базуються податкові реформи в країнах ЄС і зробив короткий огляд того, як світові тенденції проникають в Україну та який вплив мають на розробку наших законопроєктів. Детально розглянули питання постановки на облік в органах податкової служби нерезидентів, що провадять діяльність на території України через представництва, нюанси безподаткової ліквідації та КІК. Також ще одним із важливих акцентів звіту спікерів є врегулювання оподаткування операцій з віртуальними активами і контроль над їх прозорістю. Згадали так званий «Закон про GOOGL». Тож, Парламент нашої країни вивчає фіскальні інновації ЄС та слідує їх формату. Про останні поправки до законопроєкту Дія Сіті, а також способи використання даного режиму для НЕ IT-компаній говорив Віталій Смердов. Цей режим в Україні заплановано запускати з 2022 року, тому є практичний інтерес для підприємств, у складі яких є вагомий штат IT-спеціалістів. Фахівці Crowe Mikhailenko зробили порівняльний аналіз тесту ділової мети в Україні з практикою її визнання в Великобританії. На прикладах розбирали чи можливо застосувати підходи Великобританії в нашій країні. Розглянули черговий дайджест Верховного Суду з податкових спорів, а також обговорювали свіжі  кейси з практики супроводу податкових перевірок за останній місяць: як ДПС проводить перевірки під час карантину, які питання задає, які можуть бути донарахування та результати оскарження. Висловлюємо вдячність спікерам з Crowe Mikhailenko за надзвичайно актуальні та практичні доповіді і поради! Партнер 

На онлайн-зустрічі Податково-фінансового комітету EBA Kharkiv з провідними фахівцями компанії Crowe Mikhailenko Віталієм Смердовим, Головою комітету, та Дмитром Михайленком було обговорено процес реформ податкового законодавства, останні поправки до законопроєкту Дія Сіті, актуальну судову практику з вирішення податкових спорів, тощо.

У квітні 2021 року було опубліковано податковий звіт ОЕСР для Міністерств фінансів і Центробанків G20. Пан Дмитро розповів на чому базуються податкові реформи в країнах ЄС і зробив короткий огляд того, як світові тенденції проникають в Україну та який вплив мають на розробку наших законопроєктів.

Детально розглянули питання постановки на облік в органах податкової служби нерезидентів, що провадять діяльність на території України через представництва, нюанси безподаткової ліквідації та КІК.

Також ще одним із важливих акцентів звіту спікерів є врегулювання оподаткування операцій з віртуальними активами і контроль над їх прозорістю. Згадали так званий «Закон про GOOGL». Тож, Парламент нашої країни вивчає фіскальні інновації ЄС та слідує їх формату.

Про останні поправки до законопроєкту Дія Сіті, а також способи використання даного режиму для НЕ IT-компаній говорив Віталій Смердов. Цей режим в Україні заплановано запускати з 2022 року, тому є практичний інтерес для підприємств, у складі яких є вагомий штат IT-спеціалістів.

Фахівці Crowe Mikhailenko зробили порівняльний аналіз тесту ділової мети в Україні з практикою її визнання в Великобританії. На прикладах розбирали чи можливо застосувати підходи Великобританії в нашій країні.

Розглянули черговий дайджест Верховного Суду з податкових спорів, а також обговорювали свіжі  кейси з практики супроводу податкових перевірок за останній місяць: як ДПС проводить перевірки під час карантину, які питання задає, які можуть бути донарахування та результати оскарження.

Висловлюємо вдячність спікерам з Crowe Mikhailenko за надзвичайно актуальні та практичні доповіді і поради!

Партнер 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: