fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податкові платежі «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 8 місяців 2021 р. збільшилися більш ніж у два рази у порівнянні з аналогічним періодом минулого року

09/ 09/ 2021
  Кривий Ріг, 8 вересня 2021 р. У січні-серпні 2021 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» перерахував до бюджетів усіх рівнів майже 9,3 млрд грн податків і зборів, що більш ніж у 2 рази перевищує загальну суму податкових платежів за аналогічний період минулого року. Цю суму можна порівняти із загальною виплатою заробітної плати українським вчителям за півтора року або з витратами держави на закупівлю вакцин від COVID-19 цього року. Із загальної суми податків і зборів 5,1 млрд грн надійшли до державного бюджету та 1,2 млрд грн - до місцевих бюджетів. 735 млн грн підприємство перерахувало як єдиний соціальний внесок і 2,3 млрд грн - як податок на додану вартість при імпорті сировини та матеріалів. Основний приріст платежів за 8 місяців 2021 року забезпечує податок на прибуток (3,7 млрд грн) і рентна плата за видобуток залізної руди (515 млн грн). Також зросли платежі «АрселорМіттал Кривий Ріг» у місцеві бюджети. Тут головним драйвером збільшення став податок на землю - приріст за 8 місяців становить 236 млн грн. Крім того, значно збільшилися платежі з фонду оплати праці: прибутковий податок - плюс 66 млн грн, єдиний соціальний внесок - плюс 35 млн грн у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це стало наслідком підвищення заробітної плати у травні та виплати додаткової премії всім працівникам до Дня народження підприємства у серпні 2021 року. Сергій Плічко, фінансовий директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - Ми значно збільшили свої податкові відрахування в порівнянні з минулим кризовим роком, чому посприяла сприятлива ситуація на світових ринках металопродукції та залізорудної сировини у першому півріччі-2021. Ми готові і далі працювати на максимумі можливостей, які надає сьогодні ринок, щоб забезпечити стабільне надходження у країну валютної виручки та сплату державі та місцевим громадам податків і зборів у повному обсязі. Довідка: За майже 16 років роботи компанії АрселорМіттал в Україні підприємство сплатило 85 млрд грн податків і зборів, у тому числі 21,4 млрд грн - податок на прибуток, майже 20 млрд грн - податки на фонд оплати праці, 2,4 млрд грн - екологічний податок, 4,7 млрд грн - плата за землю, 2,8 млрд грн - рентна плата, 1,9 млрд грн - податок на репатріацію, а також 31,5 млрд грн - ПДВ на імпорт і 0,3 млрд грн - інші податки і збори.

Кривий Ріг, 8 вересня 2021 р. У січні-серпні 2021 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» перерахував до бюджетів усіх рівнів майже 9,3 млрд грн податків і зборів, що більш ніж у 2 рази перевищує загальну суму податкових платежів за аналогічний період минулого року. Цю суму можна порівняти із загальною виплатою заробітної плати українським вчителям за півтора року або з витратами держави на закупівлю вакцин від COVID-19 цього року. Із загальної суми податків і зборів 5,1 млрд грн надійшли до державного бюджету та 1,2 млрд грн – до місцевих бюджетів. 735 млн грн підприємство перерахувало як єдиний соціальний внесок і 2,3 млрд грн – як податок на додану вартість при імпорті сировини та матеріалів.

Основний приріст платежів за 8 місяців 2021 року забезпечує податок на прибуток (3,7 млрд грн) і рентна плата за видобуток залізної руди (515 млн грн). Також зросли платежі «АрселорМіттал Кривий Ріг» у місцеві бюджети. Тут головним драйвером збільшення став податок на землю – приріст за 8 місяців становить 236 млн грн. Крім того, значно збільшилися платежі з фонду оплати праці: прибутковий податок – плюс 66 млн грн, єдиний соціальний внесок – плюс 35 млн грн у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це стало наслідком підвищення заробітної плати у травні та виплати додаткової премії всім працівникам до Дня народження підприємства у серпні 2021 року.

Сергій Плічко, фінансовий директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Ми значно збільшили свої податкові відрахування в порівнянні з минулим кризовим роком, чому посприяла сприятлива ситуація на світових ринках металопродукції та залізорудної сировини у першому півріччі-2021. Ми готові і далі працювати на максимумі можливостей, які надає сьогодні ринок, щоб забезпечити стабільне надходження у країну валютної виручки та сплату державі та місцевим громадам податків і зборів у повному обсязі.

Довідка: За майже 16 років роботи компанії АрселорМіттал в Україні підприємство сплатило 85 млрд грн податків і зборів, у тому числі 21,4 млрд грн – податок на прибуток, майже 20 млрд грн – податки на фонд оплати праці, 2,4 млрд грн – екологічний податок, 4,7 млрд грн – плата за землю, 2,8 млрд грн – рентна плата, 1,9 млрд грн – податок на репатріацію, а також 31,5 млрд грн – ПДВ на імпорт і 0,3 млрд грн – інші податки і збори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: