fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податкова реформа: зміни 2021 року та податкова відповідальність | Вебінар юридичної фірми GOLAW

29/ 01/ 2021
  Дата: 04.02.2021 Час: 11:00 Формат: онлайн Мова: українська Реєстрація: http://bit.ly/3ipeeIG У 2021 році Україна продовжує вносити численні зміни до Податкового кодексу, які, серед іншого, встановлюють нові вимоги для платників податків та чималі штрафи у разі їх порушення. Під час вебінару ми детально розберемося, яка відповідальність очікує бізнес за несплату податків, розглянемо поняття «вини» та «пом’якшувальних обставин», а також обговоримо ключові зміни податкової реформи, які вже вступили в дію у січні 2021 року або очікуються у найближчі місяці. Теми до обговорення:  Ключові зміни для бізнесу за законом 1117 (законопроект 4065): які зміни набули чинності та які відтерміновано? Відповідальність платників податків та контролюючих органів: основні зміни за податковою реформою; Реформування Державної податкової служби: як це вплине на платників податків? Чого очікувати бізнесу від інших законодавчих ініціатив у сфері податкової реформи (законопроект 4101-д)? Захід організовано спільно з Американською торговельною палатою в Україні. Участь безкоштовна. Реєстрація на вебінар за посиланням:  http://bit.ly/3ipeeIG Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на захід обов’язкова. Після реєстрації Ви отримаєте підтвердження та посилання трансляції на вказаний email. Спікери заходу: Ірина Кальницька Партнер GOLAW, керівник практики податкового права, адвокат Ірина Кальницька очолює практику податкового права, а також практику реструктуризації та врегулювання проблемної заборгованості. Ірина консультує українські та іноземні компанії з питань національного та міжнародного оподаткування, мінімізації податкових ризиків, податкового структурування угод. Ірина має успішний досвід комплексного вирішення спорів клієнтів щодо скасування податкових повідомлень-рішень. Юрист також представляє інтереси іноземних та українських фінансових інституцій під час укладання договорів позики, реструктуризації кредитів та рефінансування. Олена Сулима Старший юрист GOLAW, адвокат Олена є старшим юристом GOLAW та надає професійні консультації з питань оподаткування. У фокусі її роботи здійснення аналізу та оцінки податкових аспектів і ризиків угод та діяльності. Олена успішно представляє інтереси клієнтів фірми у податкових та інших контролюючих органах, під час проведення перевірок, під час досудового врегулювання спорів та у спорах різної спеціалізації в судах всіх інстанцій. Юрист також займається питаннями захисту прав інтелектуальної власності та дотримання вимог законодавства щодо захисту прав споживачів в різних сферах господарювання, і вимог законодавства про рекламу.

Дата: 04.02.2021

Час: 11:00

Формат: онлайн

Мова: українська

Реєстрація: http://bit.ly/3ipeeIG

У 2021 році Україна продовжує вносити численні зміни до Податкового кодексу, які, серед іншого, встановлюють нові вимоги для платників податків та чималі штрафи у разі їх порушення. Під час вебінару ми детально розберемося, яка відповідальність очікує бізнес за несплату податків, розглянемо поняття «вини» та «пом’якшувальних обставин», а також обговоримо ключові зміни податкової реформи, які вже вступили в дію у січні 2021 року або очікуються у найближчі місяці.

Теми до обговорення: 

  • Ключові зміни для бізнесу за законом 1117 (законопроект 4065): які зміни набули чинності та які відтерміновано?
  • Відповідальність платників податків та контролюючих органів: основні зміни за податковою реформою;
  • Реформування Державної податкової служби: як це вплине на платників податків?
  • Чого очікувати бізнесу від інших законодавчих ініціатив у сфері податкової реформи (законопроект 4101-д)?

Захід організовано спільно з Американською торговельною палатою в Україні.

Участь безкоштовна.

Реєстрація на вебінар за посиланням:  http://bit.ly/3ipeeIG

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на захід обов’язкова.

Після реєстрації Ви отримаєте підтвердження та посилання трансляції на вказаний email.

Спікери заходу:

Ірина Кальницька

Партнер GOLAW, керівник практики податкового права, адвокат

Ірина Кальницька очолює практику податкового права, а також практику реструктуризації та врегулювання проблемної заборгованості. Ірина консультує українські та іноземні компанії з питань національного та міжнародного оподаткування, мінімізації податкових ризиків, податкового структурування угод. Ірина має успішний досвід комплексного вирішення спорів клієнтів щодо скасування податкових повідомлень-рішень. Юрист також представляє інтереси іноземних та українських фінансових інституцій під час укладання договорів позики, реструктуризації кредитів та рефінансування.

Олена Сулима

Старший юрист GOLAW, адвокат

Олена є старшим юристом GOLAW та надає професійні консультації з питань оподаткування. У фокусі її роботи здійснення аналізу та оцінки податкових аспектів і ризиків угод та діяльності. Олена успішно представляє інтереси клієнтів фірми у податкових та інших контролюючих органах, під час проведення перевірок, під час досудового врегулювання спорів та у спорах різної спеціалізації в судах всіх інстанцій. Юрист також займається питаннями захисту прав інтелектуальної власності та дотримання вимог законодавства щодо захисту прав споживачів в різних сферах господарювання, і вимог законодавства про рекламу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: