fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Почути голос бізнесу: зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Йоганнесом Ганом

23/ 05/ 2018
    Сьогодні Правління Європейської Бізнес Асоціації мало честь зустрітися з Йоганнесом Ганом, Єврокомісаром з питань політики розширення та політики добросусідства. Пан Ган відмітив певний прогрес у реформах, зокрема, у приватизації та земельній реформі, питанні повернення ПДВ, а також пожвавлення торгівлі з країнами ЄС. В той самий час його продовжує хвилювати рівень корупції в Україні. Іншим лейтмотивом зустрічі стало твердження щодо поляризації поглядів інвесторів. Одні вважають, що хід реформ є повільним, а інші констатують, що прогрес повільний, але все ж відчутний. Ми щиро дякуємо пану Гану за можливість такого діалогу з ключовими інвесторами країни!  
01/

 

Сьогодні Правління Європейської Бізнес Асоціації мало честь зустрітися з Йоганнесом Ганом, Єврокомісаром з питань політики розширення та політики добросусідства.

Пан Ган відмітив певний прогрес у реформах, зокрема, у приватизації та земельній реформі, питанні повернення ПДВ, а також пожвавлення торгівлі з країнами ЄС. В той самий час його продовжує хвилювати рівень корупції в Україні.

Іншим лейтмотивом зустрічі стало твердження щодо поляризації поглядів інвесторів. Одні вважають, що хід реформ є повільним, а інші констатують, що прогрес повільний, але все ж відчутний.

Ми щиро дякуємо пану Гану за можливість такого діалогу з ключовими інвесторами країни!

 

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: