fbpx

PMI Ukraine та SoftServe безкоштовно навчає проектному менеджменту активістів та представників НГО

20/ 11/ 2019
  У листопаді - грудні PMI Ukraine в партнерстві з Pro Bono Club Ukraine, Lions Club Lviv-Leopolis та за підтримки SoftServe розпочинає комплексний безкоштовний курс з проектного менеджменту у Львові, Дніпрі, Харкові та Києві.  Ментори PMI Ukraine та SoftServe навчають слухачів ефективно здійснювати управління благодійними та соціальними ініціативами.  Курс дає необхідні інструменти керівникам соціальних та благодійних проектів для того, щоб зробити їх роботу більш ефективною та принести більшу користь суспільству. При складанні програми тренінгів, ми обрали найбільш практичні техніки та намагаємося допомогти учасникам використовувати їх в реальному житті одночасно з процесом навчання, – зазначає Роман Резніков, PMO Competence Manager в SoftServe, віцепрезидент PMI Kyiv Chapter. Програма курсу включає заняття по 9 темам з управління проектами:  General PM concept Scope Management Schedule Management Cost Management and Procurement Management Resource Management Communication and Stakeholder Management Quaility Management Risk Management Integration Management. Організатори отримали близько 200 заявок на участь в тренінгах від представників громадських організацій. Відбір слухачів для навчання відбувався з допомогою та рекомендаціями Фонд Східна Європа.  Тренінги проводяться в офісах компанії SoftServe.

У листопаді – грудні PMI Ukraine в партнерстві з Pro Bono Club Ukraine, Lions Club Lviv-Leopolis та за підтримки SoftServe розпочинає комплексний безкоштовний курс з проектного менеджменту у Львові, Дніпрі, Харкові та Києві. 

Ментори PMI Ukraine та SoftServe навчають слухачів ефективно здійснювати управління благодійними та соціальними ініціативами. 

“Курс дає необхідні інструменти керівникам соціальних та благодійних проектів для того, щоб зробити їх роботу більш ефективною та принести більшу користь суспільству. При складанні програми тренінгів, ми обрали найбільш практичні техніки та намагаємося допомогти учасникам використовувати їх в реальному житті одночасно з процесом навчання”, – зазначає Роман Резніков, PMO Competence Manager в SoftServe, віцепрезидент PMI Kyiv Chapter.

Програма курсу включає заняття по 9 темам з управління проектами

  • General PM concept
  • Scope Management
  • Schedule Management
  • Cost Management and Procurement Management
  • Resource Management
  • Communication and Stakeholder Management
  • Quaility Management
  • Risk Management
  • Integration Management.

Організатори отримали близько 200 заявок на участь в тренінгах від представників громадських організацій. Відбір слухачів для навчання відбувався з допомогою та рекомендаціями Фонд Східна Європа. 

Тренінги проводяться в офісах компанії SoftServe.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: